Licensed to North Hardin High School   HY-TEK's Meet Manager 3/30/2019 10:43 PM
                      2019 Bruins All Comers - 3/29/2019                       
                          Central Hardin High School                           
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 Witherspoon, Alexis       11 John Hardin              13.02   6  10   
  2 Klusty, Grace             12 Bowling Gree             13.36   6   8   
  3 Watts, Ashaunte           11 North Hardin             13.48   6   6   
  4 Woods, Tyla               11 North Hardin             13.56   6   5   
  5 Clay, Quiona               9 John Hardin              13.66   2   4   
  6 Smith, Erica              10 Bowling Gree             13.75   6   3   
  7 Crume, Emery              12 Grayson Coun             13.77   6   2   
  8 Long, Taylor               9 Fort Knox                13.78   5   1   
  9 Gregory, Jadeta           12 North Hardin             13.94   6 
 10 Alford, Lauren            12 Central Hard             14.15   5 
 11 Thompson, Katelyn         10 Nelson Count             14.17   4 
 12 Allard, Hannah            11 Hancock Coun             14.23   5 
 13 Nemeth, Jada               9 Thomas Nelso             14.34   5 
 14 Jackson, Brylynn           7 John Hardin              14.36   4 
 15 Spalding, Carly           10 Thomas Nelso             14.47   6 
 16 Black, Ciara               9 Grayson Coun             14.67   5 
 17 Dorsey, Cierra             9 Elizabethtow             14.69   5 
 18 Ratcliffe, Liberty         8 Elizabethtow             14.72   3 
 19 Donohue, Abby             12 Fort Knox                14.91   5 
 20 Poole, Bailey              8 Hancock Coun             14.95   2 
 21 Perez, Elyse               8 North Hardin             15.09   4 
 22 Maddox, Aleah             12 Meade County             15.14   4 
 23 Redmon, Shaylah            8 Nelson Count             15.25   2 
 24 Robertson, Cyia            9 Meade County             15.39   3 
 25 Hudson, Chyanne            9 Fort Knox                15.46   1 
 26 Gass, Edina               11 Thomas Nelso             15.54   4 
 27 Houchin, Alexa            10 Grayson Coun             15.57   4 
 28 Love, Hannah              10 Elizabethtow             15.61   4 
 29 Steele, Tori              12 Central Hard             15.71   1 
 30 Stafford, Cheyenne         9 Meade County             15.93   3 
 31 Mings, Sydney             10 Taylor Count             16.04   3 
 32 Brasher, Kamarya          10 Bowling Gree             16.14   1 
 33 Robbins, Hannah            7 Central Hard             16.21   2 
 34 Godbey, Molly              9 Thomas Nelso             16.38   2 
 35 Vanmetre, Gracie          11 Grayson Coun             16.62   3 
 36 Allen, Jennifer           11 John Hardin              16.74   3 
 37 Mann, Elana               11 Meade County             17.31   3 
 
Girls 200 Meter Dash High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Klusty, Grace             12 Bowling Gree             28.49   7  10   
  2 Murrah, Jordan            12 North Hardin             28.75   6   8   
  3 Clay, Quiona               9 John Hardin              28.90   7   6   
  4 Woods, Bailee              9 Bowling Gree             29.01   7   5   
  5 Leggette, Eviana          10 Fort Knox                29.14   2   4   
  6 Gregory, Jadeta           12 North Hardin             29.69   5   3   
  7 Love, Zion                11 Elizabethtow             29.79   7   2   
  8 Graves, Mackenzi          11 John Hardin              30.30   3   1   
  9 Thompson, Katelyn         10 Nelson Count             30.33   5 
 10 Drain, Janiya              8 John Hardin              30.38   7 
 11 Dorsey, Cierra             9 Elizabethtow             30.64   6 
 12 Castaneda, Vanessa         9 Fort Knox                30.72   3 
 13 Warren, Megan             10 Central Hard             30.78   7 
 14 Spalding, Carly           10 Thomas Nelso             30.98   6 
 15 Hearn, Alyssa              9 Meade County             31.14   6 
 16 Ratcliffe, Liberty         8 Elizabethtow             31.17   4 
 17 Allard, Hannah            11 Hancock Coun             31.21   6 
 18 Nemeth, Jada               9 Thomas Nelso             31.29   5 
 19 Black, Ciara               9 Grayson Coun             31.44   5 
 20 Thornsberry, Amanda       11 Meade County             31.45   5 
 21 Lunz, Christiana           8 North Hardin             31.47   4 
 22 Poole, Bailey              8 Hancock Coun             31.88   3 
 23 Martin, Liz               10 Meade County             31.90   4 
 24 Maddox, Aleah             12 Meade County             32.29   5 
 25 Houchin, Alexa            10 Grayson Coun             32.52   5 
 26 Powers, Hannah            11 Hancock Coun             32.86   1 
 27 Steele, Tori              12 Central Hard             33.06   7 
 28 Newton, Laney             12 Grayson Coun             33.10   4 
 29 Villalpando, Ivette       11 Fort Knox                33.17   3 
 30 Gass, Edina               11 Thomas Nelso             33.22   6 
 31 Britt, Desirae             9 Fort Knox                34.98   3 
 32 Brasher, Kamarya          10 Bowling Gree             34.99   6 
 33 McKinney, Kylie           10 Central Hard             35.21   7 
 34 Priddy, Mckenzy           10 Central Hard             35.39   4 
 35 Robbins, Hannah            7 Central Hard             35.44   3 
 36 Horne, Jaelynn             7 Central Hard             35.66   2 
 37 Will, Mackenzie            9 Central Hard             35.95   1 
 38 Mosher, Makayla            6 Central Hard             36.01   2 
 39 Godbey, Molly              9 Thomas Nelso             36.22   3 
 40 Baker, Cheyanne            7 Central Hard             37.68   2 
 41 McFadden, Bella            7 Central Hard             38.53   2 
 
Girls 400 Meter Dash High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Hossfeld, Savannah        11 John Hardin            1:04.56   4  10   
  2 Clay, Quiona               9 John Hardin            1:05.59   1   8   
  3 Covey, Morgan              9 Central Hard           1:05.91   4   6   
  4 Hawkins, Mya              12 North Hardin           1:06.51   4   5   
  5 Masden, Kaylee            12 Grayson Coun           1:07.33   3   4   
  6 Alford, Lauren            12 Central Hard           1:07.51   3   3   
  7 Hunter, Briana             9 Bowling Gree           1:08.59   4   2   
  8 Elder, Bella              10 Bowling Gree           1:08.63   3   1   
  9 Watts, Janayla            12 North Hardin           1:09.86   4 
 10 Runner, Macy               8 Nelson Count           1:10.35   2 
 11 Board, Braydin            11 Meade County           1:10.71   3 
 12 Dossett, Claire            9 Nelson Count           1:11.71   3 
 13 Perez, Elyse               8 North Hardin           1:12.75   2 
 14 Shock, Mikaela             9 North Hardin           1:13.00   2 
 15 Back, Alexis              11 Grayson Coun           1:13.47   2 
 16 Reynolds, Jenna            9 Taylor Count           1:15.29   2 
 17 Laudermilt, Emily          7 Central Hard           1:15.98   1 
 18 Buchman, Navah             8 Meade County           1:19.63   2 
 
Girls 800 Meter Run High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Evans, Amirr              12 Elizabethtow           2:21.76   10   
  2 Been, Sarah               12 Elizabethtow           2:22.25    8   
  3 LaMar, Hailie             11 Hancock Coun           2:35.33    6   
  4 Lewis, Hannah             10 Central Hard           2:36.98    5   
  5 Pearman, Emily            11 Elizabethtow           2:38.20    4   
  6 Evans, Elizabeth           9 Grayson Coun           2:38.83    3   
  7 Reynolds, Natalie         11 Taylor Count           2:39.20    2   
  8 McNeil, Jayda              9 North Hardin           2:47.88    1   
  9 Graves, Mackenzi          11 John Hardin            2:48.77  
 10 Burnett, Anna              8 Meade County           2:49.42  
 11 Dossett, Claire            9 Nelson Count           2:50.15  
 12 Manning, Alyssa            9 Thomas Nelso           2:51.23  
 13 Jarvis, Reagan             8 North Hardin           2:53.02  
 14 Johnson, Carly            12 Taylor Count           2:53.03  
 15 Severs, Kenzie            12 Hancock Coun           2:56.28  
 16 Jenson, Makenna            8 Taylor Count           3:01.57  
 17 McElroy, Haley             9 Meade County           3:02.23  
 18 Lindsey, Erica            10 Hancock Coun           3:03.47  
 19 Overall, Shaianne          8 Nelson Count           3:03.74  
 20 Hustead, Mackenzie        11 Elizabethtow           3:10.10  
 21 Wheatley, Carson          12 Hancock Coun           3:11.83  
 22 Segehart, Maryssa         11 Central Hard           3:13.59  
 23 Cecil, Tori                9 Thomas Nelso           3:15.97  
 24 Jantzen, Joanna            9 Meade County           3:27.20  
 25 Bostic, Makayla           12 North Hardin           3:36.99  
 
Girls 1 Mile Run High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Dent, Kristin             12 Bowling Gree           5:35.01   10   
  2 Paszkiewicz, Lexie        10 Bowling Gree           5:38.73    8   
  3 Grogan, Jenna             12 John Hardin            5:51.55    6   
  4 LeBlanc, Sadie             8 Fort Knox              5:57.97    5   
  5 Lewis, Hannah             10 Central Hard           5:59.78    4   
  6 Dossett, Jenna             9 Nelson Count           6:16.03    3   
  7 Manning, Alyssa            9 Thomas Nelso           6:17.17    2   
  8 McNeil, Jayda              9 North Hardin           6:17.74    1   
  9 Mitoraj, Madisyn           9 Meade County           6:20.37  
 10 Jenson, Makenna            8 Taylor Count           6:28.69  
 11 Wilson, Zoe               10 Meade County           6:32.25  
 12 McCubbin, Peyton           9 Taylor Count           6:35.40  
 13 McElroy, Haley             9 Meade County           6:38.36  
 14 Reynolds, Jenna            9 Taylor Count           6:40.48  
 15 Jarvis, Reagan             8 North Hardin           6:46.49  
 16 Fuentes, Maddie            6 Central Hard           6:53.56  
 17 McGuffin, Meghan          10 Central Hard           7:07.91  
 18 Cecil, Tori                9 Thomas Nelso           7:14.33  
 19 Dewitt, Lilly              9 Elizabethtow           7:16.64  
 20 Hamblen, Avory             6 Central Hard           7:18.22  
 21 Nevitt, Julianna          24 Hancock Coun           7:19.19  
 22 Jackson, Keylee           11 Hancock Coun           8:16.22  
 23 Eldridge, America          9 Thomas Nelso           8:27.53  
 24 Davis, Ava                11 Fort Knox              8:41.11  
 
Girls 3200 Meter Run High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Dent, Kristin             12 Bowling Gree          12:07.58   10   
  2 Paszkiewicz, Lexie        10 Bowling Gree          12:12.67    8   
  3 Riley, Maddie             10 Taylor Count          12:28.58    6   
  4 Grogan, Jenna             12 John Hardin           12:35.64    5   
  5 Brown, Kylei               8 Meade County          13:22.77    4   
  6 Maynard, Emma             10 Taylor Count          13:27.16    3   
  7 Dossett, Jenna             9 Nelson Count          13:34.25    2   
  8 Thompson, Bailey           7 North Hardin          13:35.20    1   
  9 Bruner, Ellie             11 Meade County          13:39.70  
 10 Manning, Alyssa            9 Thomas Nelso          13:41.22  
 11 Cusimano, Mia              8 North Hardin          14:20.66  
 12 Cecil, Tori                9 Thomas Nelso          15:47.49  
 13 Flecsher, Rain            11 Fort Knox             15:57.20  
 14 McGuffin, Meghan          10 Central Hard          16:02.45  
 15 Hamblen, Avory             6 Central Hard          16:14.73  
 
Girls 100 Meter Hurdles High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Witherspoon, Alexis       11 John Hardin              16.10   2  10   
  2 Mcfayden, Kamry           11 North Hardin             18.12   2   8   
  3 Vincent, Laura            11 Grayson Coun             18.13   2   6   
  4 Woods, Bailee              9 Bowling Gree             18.62   2   5   
  5 Keenan, Embry              9 Meade County             18.92   2   4   
  6 Davis, Carmeren           10 Fort Knox                21.40   1   3   
  7 Woosley, Caitlyn          11 Grayson Coun             22.70   2   2   
  8 Butler, Mary              11 Fort Knox                23.23   1   1   
  9 Gray, Veronica            10 Hancock Coun             26.43   1 
 
Girls 300 Meter Hurdles High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Diamond, Aniya            12 North Hardin             48.05   3  10   
  2 Witherspoon, Alexis       11 John Hardin              48.69   3   8   
  3 Mcfayden, Kamry           11 North Hardin             50.81   3   6   
  4 Smith, Erica              10 Bowling Gree             51.35   3   5   
  5 Hossfeld, Savannah        11 John Hardin              51.46   3   4   
  6 Parker, Madison           11 North Hardin             52.91   3   3   
  7 Larue, Audrey              9 Nelson Count             52.98   1   2   
  8 Coleman, Carolee          12 Central Hard             53.13   1   1   
  9 Vincent, Laura            11 Grayson Coun             55.05   3 
 10 Kratzer, Alex             10 Hancock Coun             55.06   3 
 11 Spink, Trinity             9 Meade County             57.05   2 
 12 Nance-Pittman, Dewena DD  12 Central Hard           1:00.03   2 
 13 Burba, Kenzie              9 Thomas Nelso           1:02.80   2 
 14 Gilpin, Maddie             9 Thomas Nelso           1:05.07   2 
 15 Butler, Mary              11 Fort Knox              1:08.82   2 
 
Girls 4x100 Meter Relay High School
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 North Hardin                                          52.15   2  10   
     1) Woods, Tyla 11                  2) Curry, Katrina 12              
     3) Watts, Ashaunte 11              4) Gregory, Jadeta 12             
  2 Bowling Green                                         53.70   2   8   
     1) Woods, Bailee 9                 2) Klusty, Grace 12               
     3) Hunter, Briana 9                4) Owens, Z'Nyah 10               
  3 Central Hardin                                        54.72   1   6   
     1) Covey, Morgan 9                 2) Nance-Pittman, Dewena DD 12    
     3) Paul, Summer 11                 4) Warren, Megan 10               
  4 Fort Knox                                             54.88   1   5   
     1) Donohue, Abby 12                2) Castaneda, Vanessa 9           
     3) Long, Taylor 9                  4) Leggette, Eviana 10            
     5) Wells, Marissa 12               6)                                
  5 John Hardin                                           58.41   2   4   
     1) Drain, Janiya 8                 2) Jackson, Brylynn 7             
     3) Allen, Jennifer 11              4) Lewis, Jada 9                  
  6 Thomas Nelson                                         59.00   2   3   
     1) Coffman, Maggie 9               2) Nemeth, Jada 9                 
     3) Gass, Edina 11                  4) Spalding, Carly 10             
  7 Elizabethtown                                       1:00.04   1   2   
     1) Love, Hannah 10                 2) Dorsey, Cierra 9               
     3) Wise, Morgan 9                  4) TrejoZetina, Jazmin 11         
  8 Meade County                                        1:02.11   2   1   
     1) Hearn, Alyssa 9                 2) Mann, Elana 11                 
     3) Robertson, Cyia 9               4) Stafford, Cheyenne 9           
  9 Grayson County                                      1:02.76   2 
     1) Black, Ciara 9                  2) Baxter, Rebecca 12             
     3) Bernhard, Grace 11              4) Vanmetre, Gracie 11            
     5) Back, Alexis 11                 6) Whittington, Morgan 11         
 10 Nelson County                                       1:04.40   2 
     1) Thompson, Katelyn 10            2) Redmon, Shaylah 8              
     3) Burton, Zaria 8                 4) Wilson, Kinley 8               
     5) Smith, Alexis 8                 6)                                
 11 Central Hardin  'B'                                 1:04.58   1 
     1) Tilley, McKyla 10               2) Dodd, Ella 10                  
     3) Laudermilt, Emily 7             4) Horne, Jaelynn 7               
 12 Thomas Nelson  'B'                                  1:05.68   2 
     1) Burba, Kenzie 9                 2) Broell, Kristyn 12             
     3) Godbey, Molly 9                 4) Gilpin, Maddie 9               
 
Girls 4x200 Meter Relay High School
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 North Hardin                                        1:51.58   2  10   
     1) Murrah, Jordan 12               2) reed, jaida 10                 
     3) Watts, Ashaunte 11              4) Curry, Katrina 12              
  2 Fort Knox                                           1:55.92   1   8   
     1) Tudryn, Sage 9                  2) Donohue, Abby 12               
     3) Nordman, Taylor 12              4) Leggette, Eviana 10            
     5) Castaneda, Vanessa 9            6)                                
  3 Central Hardin                                      1:56.70   1   6   
     1) Covey, Morgan 9                 2) Nance-Pittman, Dewena DD 12    
     3) Paul, Summer 11                 4) Tilley, McKyla 10              
  4 North Hardin  'B'                                   1:59.89   2   5   
     1) Shock, Mikaela 9                2) Lunz, Christiana 8             
     3) Perez, Elyse 8                  4) Parker, Madison 11             
  5 Meade County                                        2:00.20   2   4   
     1) Madden, Brandie 11              2) Spink, Trinity 9               
     3) Board, Braydin 11               4) Sullivan, Isabella 11          
  6 Elizabethtown                                       2:03.35   2   3   
     1) Dorsey, Cierra 9                2) Love, Hannah 10                
     3) TrejoZetina, Jazmin 11          4) Wise, Morgan 9                 
  7 Nelson County                                       2:04.91   2   2   
     1) Thompson, Katelyn 10            2) Runner, Macy 8                 
     3) Wilson, Kinley 8                4) Redmon, Shaylah 8              
     5) Smith, Alexis 8                 6)                                
  8 Thomas Nelson                                       2:05.37   2   1   
     1) Gass, Edina 11                  2) Spalding, Carly 10             
     3) Coffman, Maggie 9               4) Nemeth, Jada 9                 
  9 Grayson County                                      2:09.71   1 
     1) Baxter, Rebecca 12              2) Back, Alexis 11                
     3) Black, Ciara 9                  4) Vanmetre, Gracie 11            
     5) Woosley, Caitlyn 11             6)                                
 10 Thomas Nelson  'B'                                  2:13.15   2 
     1) Gilpin, Maddie 9                2) Godbey, Molly 9                
     3) Broell, Kristyn 12              4) Burba, Kenzie 9                
 -- Bowling Green                                           DNF   2 
     1) Woods, Bailee 9                 2) Smith, Erica 10                
     3) Klusty, Grace 12                4) Owens, Z'Nyah 10               
     5) Hunter, Briana 9                6)                                
 -- Hancock County                                           DQ   1 
     1) Allard, Hannah 11               2) Poole, Bailey 8                
     3) Powers, Hannah 11               4) Kratzer, Alex 10               
 
Girls 4x400 Meter Relay High School
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Elizabethtown  'B'                                  4:24.37   2  10   
     1) Evans, Amirr 12                 2) Pearman, Emily 11              
     3) Dewitt, Lilly 9                 4) Warthen, Sophia 11             
  2 Central Hardin                                      4:32.79   1   8   
     1) Alford, Lauren 12               2) Lewis, Hannah 10               
     3) Tilley, McKyla 10               4) Paul, Summer 11                
  3 North Hardin                                        4:33.08   2   6   
     1) Curry, Katrina 12               2) Diamond, Aniya 12              
     3) Murrah, Jordan 12               4) Mcfayden, Kamry 11             
     5) reed, jaida 10                  6)                                
  4 Meade County                                        4:39.31   2   5   
     1) Madden, Brandie 11              2) Sullivan, Isabella 11          
     3) Hearn, Alyssa 9                 4) Carter, Katelyn 12             
  5 Hancock County                                      4:49.29   1   4   
     1) Kratzer, Alex 10                2) Lindsey, Erica 10              
     3) Severs, Kenzie 12               4) LaMar, Hailie 11               
     5) Poole, Bailey 8                 6) Wheatley, Carson 12            
  6 Nelson County                                       4:52.75   2   3   
     1) Larue, Audrey 9                 2) Dossett, Claire 9              
     3) Runner, Macy 8                  4) Dossett, Jenna 9               
     5) Hardin, Olivia 9                6) Redmon, Shaylah 8              
  7 Fort Knox                                           4:54.56   1   2   
     1) Tudryn, Sage 9                  2) Hahn, Cora 10                  
     3) Ammons, Dylan 12                4) Nordman, Taylor 12             
     5) Terenas, Alex 12                6) Leggette, Eviana 10            
     7) Long, Taylor 9                  8)                                
  8 Grayson County                                      4:58.54   2   1   
     1) Evans, Elizabeth 9              2) Vincent, Laura 11              
     3) Baxter, Rebecca 12              4) Back, Alexis 11                
     5) Houchin, Alexa 10               6)                                
  9 Grayson County  'B'                                 5:11.68   2 
     1) Jessie, Kaylee 7                2) Sneed, Kelsey 8                
     3) Darst, Chloee 7                 4) Bondora, Olivia 10             
     5) Spears, Phoebe 7                6)                                
 
Girls 4x800 Meter Relay High School
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Elizabethtown  'B'                                 11:08.86   10   
     1) Been, Sarah 12                  2) Love, Zion 11                  
     3) Warthen, Sophia 11              4) Hustead, Mackenzie 11          
     5) Addison, Madalyn 8              6)                                
  2 Taylor County                                      11:14.95    8   
     1) Maynard, Emma 10                2) Johnson, Carly 12              
     3) Jenson, Makenna 8               4) Reynolds, Natalie 11           
     5) McCubbin, Peyton 9              6)                                
  3 Meade County                                       11:15.91    6   
     1) Sullivan, Isabella 11           2) Brown, Kylei 8                 
     3) Mitoraj, Madisyn 9              4) Bruner, Ellie 11               
  4 Nelson County                                      11:16.44    5   
     1) Dossett, Claire 9               2) Runner, Macy 8                 
     3) Hardin, Olivia 9                4) Larue, Audrey 9                
  5 Elizabethtown                                      11:29.40    4   
     1) Evans, Amirr 12                 2) Pearman, Emily 11              
     3) Chadwick, Chloe 12              4) Dewitt, Lilly 9                
  6 Hancock County                                     11:36.33    3   
     1) LaMar, Hailie 11                2) Severs, Kenzie 12              
     3) Lindsey, Erica 10               4) Wheatley, Carson 12            
     5) Poole, Bailey 8                 6)                                
  7 Fort Knox                                          11:42.21    2   
     1) Ammons, Dylan 12                2) LeBlanc, Sadie 8               
     3) Terenas, Alex 12                4) Hahn, Cora 10                  
     5) Dukes, Tyanna 10                6)                                
  8 Central Hardin                                     12:08.63    1   
     1) Laudermilt, Emily 7             2) Segehart, Maryssa 11           
     3) Summitt, Alexis 10              4) Sutherland, Grace 10           
  9 Grayson County                                     12:20.53  
     1) Jessie, Kaylee 7                2) Sneed, Kelsey 8                
     3) Spears, Phoebe 7                4) Darst, Chloee 7                
     5) Evans, Elizabeth 9              6) Masden, Kaylee 12              
 
Girls High Jump High School
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Vincent, Laura            11 Grayson Coun           4-08.00      1.42m  10   
  2 Crenshaw, Cassie           9 Nelson Count           4-06.00      1.37m   7   
  2 Mcfayden, Kamry           11 North Hardin           4-06.00      1.37m   7   
  4 Nordman, Taylor           12 Fort Knox              4-04.00      1.32m   4   
  4 Keenan, Embry              9 Meade County           4-04.00      1.32m   4   
  4 Coleman, Eden             11 Bowling Gree           4-04.00      1.32m   4   
  7 Reynolds, Jenna            9 Taylor Count           4-02.00      1.27m   0.75
  7 Hunter, Briana             9 Bowling Gree           4-02.00      1.27m   0.75
  7 Bumm, Danielle            12 Hancock Coun           4-02.00      1.27m   0.75
  7 Smith, Alexis              8 Nelson Count           4-02.00      1.27m   0.75
 11 Maynard, Emma             10 Taylor Count           4-00.00      1.21m 
 11 Coffman, Maggie            9 Thomas Nelso           4-00.00      1.21m 
 -- Tucker, Natalie            9 Bowling Gree                NH            
 -- Robinson, Molly           10 Thomas Nelso                NH            
 
Girls Long Jump High School
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Diamond, Aniya            12 North Hardin          15-11.00      4.85m  10   
  2 Crume, Emery              12 Grayson Coun          13-00.00      3.96m   8   
  3 Tatu, Nicole              10 Fort Knox             12-11.00      3.93m   6   
  4 Coleman, Eden             11 Bowling Gree          12-10.25      3.91m   5   
  5 Nordman, Taylor           12 Fort Knox             12-06.50      3.82m   4   
  6 Houchin, Alexa            10 Grayson Coun          12-04.50      3.77m   3   
  7 Elder, Bella              10 Bowling Gree          12-00.50      3.67m   2   
  8 Emmick, Holland           10 Hancock Coun          11-10.00      3.60m   1   
  9 Wise, Morgan               9 Elizabethtow          11-08.75      3.57m 
 10 Overall, Shaianne          8 Nelson Count          11-07.50      3.54m 
 10 Rodiguez, Ashley          11 Bowling Gree          11-07.50      3.54m 
 12 Broell, Kristyn           12 Thomas Nelso          11-04.75      3.47m 
 13 Keene, Amber                 Nelson Count          10-10.25      3.30m 
 14 Fratus, Izzie             11 Bowling Gree          10-01.25      3.07m 
 15 Mings, Sydney             10 Taylor Count          10-00.75      3.06m 
 16 Robinson, Molly           10 Thomas Nelso           8-07.00      2.61m 
 17 Parrish, Hallee            8 Central Hard           8-01.25      2.47m 
 -- Love, Zion                11 Elizabethtow              FOUL            
 
Girls Triple Jump High School
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Diamond, Aniya            12 North Hardin          33-04.75     10.17m  10   
  2 Crume, Emery              12 Grayson Coun          31-02.50      9.51m   8   
  3 Emmick, Holland           10 Hancock Coun          29-07.00      9.01m   6   
  4 Tilley, McKyla            10 Central Hard          28-07.00      8.71m   5   
  5 Broell, Kristyn           12 Thomas Nelso          25-07.00      7.79m   4   
  6 Newton, Laney             12 Grayson Coun          25-05.50      7.75m   3   
  7 Keene, Amber                 Nelson Count          24-08.00      7.51m   2   
  8 Fratus, Izzie             11 Bowling Gree          23-04.50      7.12m   1   
  9 Bumm, Danielle            12 Hancock Coun          22-11.00      6.98m 
 
Girls Shot Put High School
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Lee, Angel                10 North Hardin          37-10.50     11.54m  10   
  2 Carroll, Jasmine          10 Central Hard          31-00.00      9.44m   8   
  3 Doctor, Daijah            12 North Hardin          28-11.50      8.82m   6   
  4 Stewart, Halley           12 Hancock Coun          28-11.00      8.81m   5   
  5 Lee, Myla                 11 North Hardin          27-01.00      8.25m   4   
  6 Duenzel, Jessica           9 Thomas Nelso          27-00.75      8.24m   3   
  7 Gonsalves, Makenna        12 Meade County          25-00.50      7.63m   2   
  8 Robinson, Molly           10 Thomas Nelso          24-11.00      7.59m   1   
  9 Lee, Alandria             10 Meade County          24-01.00      7.34m 
 10 Bernhard, Grace           11 Grayson Coun          23-09.00      7.23m 
 11 Mason, Kennedy             9 Elizabethtow          23-06.50      7.17m 
 12 Boone, Amelia             10 Thomas Nelso          23-06.00      7.16m 
 13 Cowman, Shella            11 Meade County          23-05.50      7.15m 
 14 Thompson, Grace           10 Thomas Nelso          23-03.50      7.09m 
 15 Tidwell, Shar'on           7 John Hardin           23-02.50      7.07m 
 16 Steele, Tori              12 Central Hard          23-01.00      7.03m 
 17 Raymer, Kelsey             8 Nelson Count          22-08.00      6.90m 
 18 Phillips, Qhovia           9 Elizabethtow          22-07.00      6.88m 
 19 Anderson, Kassidy          7 Fort Knox             22-05.50      6.84m 
 20 Priddy, Mckenzy           10 Central Hard          22-02.50      6.76m 
 21 Abdullah, Bri             10 Nelson Count          21-10.50      6.66m 
 22 Tucker, Natalie            9 Bowling Gree          21-03.50      6.48m 
 23 Stitt, Anna               12 Fort Knox             20-10.25      6.35m 
 24 Hatfield, Rebecca          9 Thomas Nelso          20-10.00      6.35m 
 25 Mills, Natalie            10 Bowling Gree          20-05.75      6.24m 
 26 Dukes, Tyanna             10 Fort Knox             20-05.00      6.22m 
 27 Hayes, Braelyn            10 Grayson Coun          20-00.50      6.10m 
 28 Carlisle, Maddie          12 Bowling Gree          19-11.00      6.07m 
 29 Whittington, Morgan       11 Grayson Coun          19-08.75      6.01m 
 30 Mills, Kyra               10 Thomas Nelso          18-11.50      5.77m 
 31 Davis, Annika             11 Fort Knox             18-07.50      5.67m 
 32 Rayson, Baylee             9 John Hardin           17-09.25      5.41m 
 33 Britt, Desirae             9 Fort Knox             16-07.00      5.05m 
 34 Will, Mackenzie            9 Central Hard          16-05.50      5.01m 
 35 Warren, Megan             10 Central Hard          16-01.50      4.91m 
 36 McKinney, Kylie           10 Central Hard          14-08.50      4.48m 
 
Girls Discus Throw High School
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Lee, Angel                10 North Hardin            109-10     33.47m  10   
  2 Lee, Myla                 11 North Hardin            100-02     30.53m   8   
  3 Gonsalves, Makenna        12 Meade County             78-09     24.00m   6   
  4 Stewart, Halley           12 Hancock Coun          78-03.50     23.86m   5   
  5 Carlisle, Maddie          12 Bowling Gree          76-10.50     23.43m   4   
  6 Thompson, Grace           10 Thomas Nelso            J75-01     22.88m   1   
  6 Cowman, Shella            11 Meade County            J75-01     22.88m 
  8 Thornsberry, Amanda       11 Meade County             69-02     21.08m   1   
  9 Carroll, Jasmine          10 Central Hard          69-01.50     21.06m 
 10 Mills, Natalie            10 Bowling Gree             63-04     19.30m 
 11 Steele, Tori              12 Central Hard             60-08     18.49m 
 12 Riley, Erin               10 Fort Knox             60-04.50     18.40m 
 13 Dukes, Tyanna             10 Fort Knox                60-00     18.28m 
 14 Bernhard, Grace           11 Grayson Coun             59-10     18.23m 
 15 Hayes, Braelyn            10 Grayson Coun             59-04     18.08m 
 16 Phillips, Qhovia           9 Elizabethtow          59-00.50     17.99m 
 17 Whittington, Morgan       11 Grayson Coun             57-11     17.65m 
 18 Priddy, Mckenzy           10 Central Hard             55-10     17.01m 
 19 LeBlanc, Sadie             8 Fort Knox                55-01     16.78m 
 20 Boone, Amelia             10 Thomas Nelso          54-07.50     16.64m 
 21 Mills, Kyra               10 Thomas Nelso             54-03     16.53m 
 22 Raymer, Kelsey             8 Nelson Count          52-09.50     16.09m 
 23 Stitt, Anna               12 Fort Knox                52-09     16.07m 
 24 Robinson, Molly           10 Thomas Nelso          50-01.50     15.27m 
 25 Warren, Megan             10 Central Hard          49-08.50     15.15m 
 26 Will, Mackenzie            9 Central Hard             47-00     14.32m 
 27 Reynolds, Jenna            9 Taylor Count             46-07     14.19m 
 28 McKinney, Kylie           10 Central Hard             44-10     13.66m 
 29 Davis, Annika             11 Fort Knox                43-02     13.15m 
 30 Mason, Kennedy             9 Elizabethtow             42-05     12.92m 
 31 Abdullah, Bri             10 Nelson Count             41-00     12.49m 
 32 Hatfield, Rebecca          9 Thomas Nelso          40-04.50     12.30m 
 33 Baker, Daleigh            11 Meade County             40-02     12.24m 
 
Girls Javelin Throw High School
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Lee, Alandria             10 Meade County             66-03     20.19m  10   
  2 Bernhard, Grace           11 Grayson Coun             54-11     16.73m   8   
  3 Cowman, Shella            11 Meade County             54-01     16.48m   5.50
  3 Whittington, Morgan       11 Grayson Coun             54-01     16.48m   5.50
  5 Anderson, Kassidy          7 Fort Knox                49-09     15.16m   4   
  6 Abdullah, Bri             10 Nelson Count          47-03.50     14.41m   3   
  7 Thornsberry, Amanda       11 Meade County             46-01     14.04m   2   
  8 Raymer, Kelsey             8 Nelson Count             38-03     11.65m   1   
  9 Riley, Erin               10 Fort Knox                34-10     10.61m 
 10 Baker, Daleigh            11 Meade County             30-09      9.37m 
 
Boys 100 Meter Dash High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Daugherty, Caleb          12 Central Hard             11.61   6   9   
  1 Peeler, Noah              12 Elizabethtow             11.61   5   9   
  3 Issac, Alijah             10 North Hardin             11.69   5   6   
  4 Hawkins, Ryan             12 Elizabethtow             11.78   5   5   
  5 Caines, Keonte            12 North Hardin             11.80   6   4   
  6 Ellery, Keith             12 Nelson Count             11.82   6   3   
  7 Williams, Xavier          10 North Hardin             11.83   6   2   
  8 Springs, Jaylin           12 John Hardin              11.87   5   1   
  9 Pittman, T.J.             12 Fort Knox                12.11   4 
 10 Vea, Jeremiah             12 Elizabethtow             12.18   5 
 11 Wasson, Devan             12 Taylor Count             12.20   6 
 12 Griffin, Calvin           12 Elizabethtow             12.22   4 
 12 Smith, Jamele             12 Bowling Gree             12.22   6 
 14 Costello, Will            12 Central Hard             12.25   7 
 15 Nation, Malakai           10 John Hardin              12.26   1 
 16 Walters, Maurice          12 North Hardin             12.27   6 
 17 Echols, Dylan             10 Bowling Gree             12.38   5 
 18 Sebastion, T. J.          11 Taylor Count             12.39   5 
 19 Nelsen, Trever            11 John Hardin              12.41   7 
 20 Baize, Casey              11 Hancock Coun             12.44   4 
 21 Sanders, Drake             9 Central Hard             12.56   3 
 22 Wilburn, Michael          10 North Hardin             12.60   5 
 22 Robbins, Tristan          10 Hancock Coun             12.60   4 
 24 Hodges, Dominick          10 John Hardin              12.61   7 
 25 Hewitt, Graham            10 Central Hard             12.66   4 
 26 Ruth, Derrick             12 Grayson Coun             12.73   4 
 27 Simmons, CJ               12 Meade County             12.85   2 
 28 Gibson, Hunter            11 Grayson Coun             12.98   4 
 29 Brown, Josh               10 Central Hard             13.00   3 
 30 Ayeni, Ja'Marquise        11 Central Hard             13.01   4 
 31 Edomnds, Cordavious       12 Bowling Gree             13.19   6 
 32 Andrews, Tyrell           10 Central Hard             13.22   2 
 33 Parker, Rashad             9 Fort Knox                13.26   1 
 34 Vidt, Bradley             10 Nelson Count             13.46   3 
 35 French, Chase             11 Meade County             13.79   3 
 36 Griffin, Owen             12 Hancock Coun             13.97   3 
 37 Fitzgerald, Lucas         11 Meade County             14.08   3 
 38 Haycraft, Ryan            10 Central Hard             14.36   2 
 39 Franklin, Darrius         10 Bowling Gree             14.38   7 
 40 Jury, Trey                10 Thomas Nelso             14.58   2 
 41 Latela, James             10 Meade County             14.81   2 
 42 Davis, Isiah              11 Central Hard             15.57   1 
 
Boys 200 Meter Dash High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Moton, Dorian             12 North Hardin             23.14   6  10   
  2 Peeler, Noah              12 Elizabethtow             23.71   6   8   
  3 Williams, Xavier          10 North Hardin             24.24   5   6   
  4 Ellery, Keith             12 Nelson Count             24.52   6   5   
  5 Zehnner, Caress            9 Bowling Gree             24.64   6   4   
  6 Caines, Keonte            12 North Hardin             25.02   6   3   
  7 Wasson, Devan             12 Taylor Count             25.04   5   2   
  8 Grimes, Love              11 Elizabethtow             25.12   5   1   
  9 Ayeni, Johnson             9 Central Hard             25.42   7 
 10 Matthews, Donovan         11 Meade County             25.48   5 
 11 Early, Xander              8 Hancock Coun             25.63   4 
 12 Smith, Camron             10 North Hardin             25.76   5 
 13 Bunton, Javy              10 Bowling Gree             25.78   6 
 14 Hewitt, Graham            10 Central Hard             26.01   5 
 15 Sebastion, T. J.          11 Taylor Count             26.05   5 
 16 Smith, Tyler              12 Central Hard             26.10   5 
 17 Robbins, Tristan          10 Hancock Coun             26.13   4 
 18 Sanders, Drake             9 Central Hard             26.91   3 
 19 Ruth, Derrick             12 Grayson Coun             27.13   4 
 20 Gibson, Hunter            11 Grayson Coun             27.20   2 
 21 Moore, Ti'shawn           10 John Hardin              27.40   6 
 22 Andrews, Tyrell           10 Central Hard             27.65   3 
 23 Parker, Rashad             9 Fort Knox                27.74   1 
 24 Mouser, Tate              10 Central Hard             27.86   1 
 25 Goins, Kenneth            10 Central Hard             27.87   3 
 26 Greer, Thomas             12 John Hardin              27.98   6 
 27 Whaley, Trevor            10 Central Hard             28.01   4 
 28 Van Tassell, Dalton       12 Meade County             28.50   3 
 29 Parson, Nathan            10 Meade County             28.74   3 
 30 Griffin, Owen             12 Hancock Coun             29.89   3 
 30 Defevers, Joshua           9 Meade County             29.89   2 
 32 Payne, Tyler               6 Central Hard             30.76   2 
 33 Downs, Beau                7 Central Hard             31.16   1 
 34 Downs, Isaac               8 Central Hard             31.18   7 
 35 Jury, Trey                10 Thomas Nelso             31.38   2 
 36 Paul, Brady                7 Central Hard             31.39   1 
 37 Hester, Joel               6 Central Hard             32.19   2 
 38 Richardson, Cole           7 Central Hard             33.40   7 
 39 Carter, Nathan             8 Central Hard             34.42   2 
 
Boys 400 Meter Dash High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Hawkins, Ryan             12 Elizabethtow             53.11   5  10   
  2 Williams, Xavier          10 North Hardin             53.23   5   8   
  3 Wilson, Cole              12 Meade County             54.14   5   6   
  4 Council, Airese           12 North Hardin             55.13   4   5   
  5 Daugherty, Caleb          12 Central Hard             55.19   4   4   
  6 Brooks, Terry              8 Central Hard             55.30   3   3   
  7 Newton, Aj                12 Hancock Coun             55.47   4   2   
  8 Morales, Max              11 North Hardin             55.50   2   1   
  9 Dale, Liam                12 Central Hard             56.12   5 
 10 Curto, Jackson            11 Elizabethtow             56.64   5 
 11 Franco, John              12 Meade County             56.84   4 
 12 Martin, Jack              10 Central Hard             57.59   4 
 13 Pendergrass, Alton        12 Fort Knox                57.89   2 
 14 Mangay-Ayam, Phryxus       9 Meade County             58.14   5 
 15 Boone, Xavier             11 John Hardin              58.83   5 
 16 Burba, Austin              9 Thomas Nelso             59.54   2 
 17 Shimamura, Ryota          10 Thomas Nelso             59.55   2 
 18 Hayse, Evan               10 Grayson Coun           1:00.15   2 
 19 Mouser, Tate              10 Central Hard           1:00.22   2 
 20 Leggette, Allston          8 Fort Knox              1:00.55   4 
 21 Hewitt, Graham            10 Central Hard           1:00.75   3 
 22 Vanmeter, Jagger          10 Grayson Coun           1:01.47   1 
 23 Adkins, Javen             10 Central Hard           1:02.46   2 
 24 Harris, Cameron           12 Grayson Coun           1:02.95   3 
 25 Curtsinger, Avery         11 Nelson Count           1:03.86   4 
 26 Johnson, Willie           12 John Hardin            1:04.84   3 
 27 Hite, Braxton              8 Nelson Count           1:05.34   3 
 28 Lin, Jia                  12 Grayson Coun           1:07.49   1 
 29 Griffin, Owen             12 Hancock Coun           1:08.39   4 
 30 Wade, Xavier               9 Fort Knox              1:08.61   1 
 
Boys 800 Meter Run High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Crowe, Deshawn            12 Bowling Gree           2:03.44   1  10   
  2 Herringshaw, Bryan        11 Elizabethtow           2:07.05   1   8   
  3 Searcy, Austin            12 Central Hard           2:08.37   1   6   
  4 Nunn, Dalton              10 Taylor Count           2:09.82   1   5   
  5 Abel, Marcus              10 Central Hard           2:12.29   1   4   
  6 Gallagher, Luke           10 Grayson Coun           2:15.40   1   3   
  7 Flanagan, Jackson         12 Central Hard           2:15.54   1   2   
  8 Walz, Tyler               12 Hancock Coun           2:15.98   1   1   
  9 Shimamura, Ryota          10 Thomas Nelso           2:19.20   1 
 10 DePoyster, Isaac          11 Grayson Coun           2:22.18   1 
 11 Kraan, Eli                10 Central Hard           2:23.19   1 
 12 Helton, Logan              9 Elizabethtow           2:23.51   2 
 13 Fowler, Kyle              12 North Hardin           2:23.94   1 
 14 Woodward, Christopher     11 Hancock Coun           2:24.70   2 
 15 Hamlin, Jaece             11 Central Hard           2:24.84   1 
 16 O'Neill, Finn             10 Nelson Count           2:24.93   1 
 17 Crume, Jack                8 Grayson Coun           2:26.20   2 
 18 Nash, Peyton               8 Grayson Coun           2:26.31   1 
 19 Ames, Andrew               9 North Hardin           2:26.82   2 
 20 Dewitt, Tanner            12 Hancock Coun           2:26.93   1 
 21 Jasper, Luke              10 Bowling Gree           2:29.84   2 
 22 Wheatley, Wes             12 Hancock Coun           2:30.65   2 
 23 Brown, Connor              9 Central Hard           2:33.76   2 
 24 Allen, Lucas              11 Meade County           2:33.99   2 
 25 Hobbs, Benji               9 Central Hard           2:34.16   2 
 26 Jantzen, Jeremiah         12 Meade County           2:36.69   2 
 27 Kraan, Isaac              10 Central Hard           2:43.48   2 
 28 Mattingly, Cameron        10 Thomas Nelso           2:44.21   2 
 29 Dugan, Jakob               9 John Hardin            2:52.18   2 
 30 Barnes, Jayden             8 Fort Knox              2:53.32   2 
 
Boys 1 Mile Run High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Maynard, Ryan             11 Taylor Count           4:44.41   1  10   
  2 Herringshaw, Bryan        11 Elizabethtow           4:50.42   1   8   
  3 Hoyes, Lane                9 Thomas Nelso           4:54.29   1   6   
  4 Brady, Dakota             10 Nelson Count           4:55.91   1   5   
  5 Abel, Marcus              10 Central Hard           4:56.13   1   4   
  6 Bennett, Samuel           10 Central Hard           4:57.23   1   3   
  7 Gallagher, Luke           10 Grayson Coun           5:00.15   1   2   
  8 Schwartz, Shawn           10 Meade County           5:02.99   1   1   
  9 Shimamura, Ryota          10 Thomas Nelso           5:07.98   1 
 10 Vance, Ethan              10 Thomas Nelso           5:08.13   1 
 11 Cowman, Jace              10 Meade County           5:08.53   1 
 12 Gonsalves, Roman           9 Meade County           5:09.99   1 
 13 Rutter, Ethan             11 Bowling Gree           5:13.63   1 
 14 DePoyster, Isaac          11 Grayson Coun           5:13.89   1 
 15 Blankenship, Bobby        12 Meade County           5:16.81   1 
 16 Everage, Chase            10 North Hardin           5:17.51   1 
 17 O'Neill, Finn             10 Nelson Count           5:18.11   2 
 18 Helm, Eli                 10 Grayson Coun           5:18.13   1 
 19 Rogers, Noah              12 Taylor Count           5:18.55   1 
 20 Silva, David              12 Taylor Count           5:20.05   2 
 21 Helton, Logan              9 Elizabethtow           5:21.16   1 
 22 Abel, Jackson              9 Central Hard           5:27.96   2 
 23 Cadena, Tanner            10 Grayson Coun           5:28.51   1 
 24 Blair, Will               12 Taylor Count           5:29.97   2 
 25 Muse, Matthew             10 Central Hard           5:30.27   2 
 26 Battle, Jatarrius         11 Fort Knox              5:35.73   1 
 27 Ames, Andrew               9 North Hardin           5:35.77   2 
 28 Logan, Zack               10 Central Hard           5:36.42   2 
 29 Wilson, Duke               8 Meade County           5:37.20   1 
 30 Arel, Jackson             12 John Hardin            5:42.09   2 
 31 Cusimano, Aiden            8 North Hardin           5:44.69   2 
 32 Mattingly, Cameron        10 Thomas Nelso           5:46.40   2 
 33 Hobbs, Benji               9 Central Hard           5:47.19   2 
 34 Mitchell, Brandon         11 Fort Knox              5:51.39   2 
 35 Butler, Colin              8 Meade County           5:53.77   2 
 36 Cusimano, Gavin            9 North Hardin           6:00.59   2 
 37 Dugan, Jakob               9 John Hardin            6:01.06   2 
 38 Villalpando, Juan          9 Fort Knox              6:04.72   2 
 39 DeJarnette, Nolan          9 Hancock Coun           6:27.73   2 
 40 Breunig, Colton           10 Elizabethtow           6:31.64   2 
 
Boys 3200 Meter Run High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Maynard, Ryan             11 Taylor Count          10:02.67   10   
  2 Dale, Liam                12 Central Hard          10:20.48    8   
  3 Hines, Chase                 LaRue Co              10:24.07    6   
  4 Hoyes, Lane                9 Thomas Nelso          10:26.46    5   
  5 Searcy, Austin            12 Central Hard          10:33.17    4   
  6 Brady, Dakota             10 Nelson Count          10:36.53    3   
  7 Dent, Ryan                12 Bowling Gree          10:36.54    2   
  8 Bennett, Samuel           10 Central Hard          10:40.71    1   
  9 Butler, Ryan              11 Meade County          10:47.36  
 10 Flanagan, Jackson         12 Central Hard          11:04.90  
 11 Vance, Ethan              10 Thomas Nelso          11:08.29  
 12 Daniel, Joshua            10 Fort Knox             11:29.76  
 13 Grizzell, Cory            11 North Hardin          11:33.30  
 14 Hamlin, Jaece             11 Central Hard          12:03.54  
 15 Abel, Jackson              9 Central Hard          12:04.51  
 16 Mattingly, Cameron        10 Thomas Nelso          12:30.07  
 17 Arrigo, Tyler              9 North Hardin          12:36.42  
 18 Buchman, Nathan           10 Meade County          12:38.95  
 19 Smith, Jeffrey            11 Meade County          12:58.22  
 20 Corbin, Logan             10 Meade County          12:58.56  
 
Boys 110 Meter Hurdles High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 FoFanah, Elvin            11 Bowling Gree             16.27   2  10   
  2 Rodriguez, Xavier         11 Fort Knox                16.45   2   8   
  3 Parker, Zane               9 Taylor Count             17.93   2   6   
  4 Morrison, Amarion         10 North Hardin             18.23   2   5   
  5 King, Ta'rek              11 North Hardin             18.29   2   4   
  6 Whitman, Austin           12 Meade County             18.71   2   3   
  7 Beasley, Joseph           10 Grayson Coun             21.63   2   2   
  8 Randles, Quincy           11 North Hardin             24.74   1   1   
  9 Keller, Devon              9 Grayson Coun             28.69   1 
 
Boys 300 Meter Hurdles High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 FoFanah, Elvin            11 Bowling Gree             41.36   3  10   
  2 Morrison, Amarion         10 North Hardin             44.56   3   8   
  3 Phillips, Davin           11 Taylor Count             46.02   3   6   
  4 Whitman, Austin           12 Meade County             46.04   2   5   
  5 Abel, William             12 Central Hard             46.09   3   4   
  6 King, Ta'rek              11 North Hardin             46.65   3   3   
  7 Rodriguez, Xavier         11 Fort Knox                46.73   3   2   
  8 Simpson, Isaiah           11 North Hardin             46.92   3   1   
  9 Nation, Malakai           10 John Hardin              49.95   1 
 10 Beasley, Joseph           10 Grayson Coun             50.28   2 
 11 Flake, Brennan            12 Hancock Coun             51.89   2 
 12 Dossett, Alex              9 Nelson Count             51.94   1 
 13 Milliner, Isaac           11 Grayson Coun             53.76   2 
 14 Easterling, Nathan        11 John Hardin              54.06   1 
 15 Randles, Quincy           11 North Hardin             58.52   2 
 16 Keller, Devon              9 Grayson Coun           1:03.12   1 
 -- Wheatley, Dakota          11 Hancock Coun                DQ   1 
 
Boys 4x100 Meter Relay High School
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 North Hardin                                          45.53   2  10   
     1) Caines, Keonte 12               2) Council, Airese 12             
     3) Smith, Camron 10                4) Wilburn, Marcus 10             
  2 Fort Knox                                             46.72   1   8   
     1) Pittman, T.J. 12                2) Rodriguez, Xavier 11           
     3) Blunt, Malik 9                  4) Alford, Laval 10               
     5) Pendergrass, Alton 12           6)                                
  3 Bowling Green                                         47.37   2   6   
     1) Edomnds, Cordavious 12          2) Smith, Jamele 12               
     3) Echols, Dylan 10                4) Zehnner, Caress 9              
  4 North Hardin  'B'                                     47.38   2   5   
     1) Wilburn, Michael 10             2) Mcintyre, Michael 12           
     3) Palmer, Elijah 9                4) Parks, Kamari 11               
     5) Issac, Alijah 10                6)                                
  5 Elizabethtown                                         47.42   2   4   
     1) Aguirre, Tyrin 9                2) Vertrees, Justin 9             
     3) Griffin, Calvin 12              4) Vea, Jeremiah 12               
     5) Grimes, Love 11                 6)                                
  6 John Hardin                                           48.03   2   3   
     1) Greer, Thomas 12                2) Springs, Jaylin 12             
     3) Springs, Jybari 10              4) Nelsen, Trever 11              
  7 Central Hardin  'B'                                   48.42   1   2   
     1) Costello, Will 12               2) Ayeni, Johnson 9               
     3) Smith, Tyler 12                 4) Mullen, Dominic 12             
  8 Meade County                                          48.49   1   1   
     1) Aumock, Gavin 11                2) Simmons, CJ 12                 
     3) Williams, Hunter 10             4) Butler, Hunter 11              
  9 Central Hardin                                        49.04   1 
     1) Jackson, Zavion 11              2) Sacra, Emilio 10               
     3) Sanders, Tre'Jean 11            4) Oxendine, Joshane 10           
     5) Daugherty, Caleb 12             6)                                
 10 John Hardin  'B'                                      49.71   2 
     1) Moore, Ti'shawn 10              2) Strand, Keyandre 9             
     3) Harris, Isaiah 9                4) Hodges, Dominick 10            
 11 Grayson County                                        50.92   2 
     1) Gibson, Hunter 11               2) Harris, Cameron 12             
     3) Wells, Cameron 11               4) Vanmeter, Taylor 12            
     5) Blanton, Brad 12                6)                                
 12 Nelson County                                         53.99   1 
     1) Curtsinger, Avery 11            2) Hamilton, Latavian 9           
     3) Dossett, Alex 9                 4) Hite, Braxton 8                
     5) Vidt, Bradley 10                6)                                
 13 Grayson County  'B'                                   54.58   2 
     1) Terry, Cooper 11                2) Lin, Jia 12                    
     3) Legawiec, John 10               4) Jennings, Caden 10             
 
Boys 4x200 Meter Relay High School
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 North Hardin                                        1:35.09   2  10   
     1) Caines, Keonte 12               2) Council, Airese 12             
     3) Smith, Camron 10                4) Wilburn, Marcus 10             
  2 Central Hardin                                      1:36.62   1   8   
     1) Daugherty, Caleb 12             2) Sanders, Tre'Jean 11           
     3) Jackson, Zavion 11              4) Costello, Will 12              
  3 Bowling Green                                       1:37.27   2   6   
     1) Edomnds, Cordavious 12          2) Zehnner, Caress 9              
     3) FoFanah, Elvin 11               4) Tisdale, Devito 11             
  4 Meade County                                        1:37.93   2   5   
     1) Clarkson, Nate 10               2) Wilson, Cole 12                
     3) Williams, Hunter 10             4) Matthews, Donovan 11           
  5 Fort Knox                                           1:39.16   1   4   
     1) Pittman, T.J. 12                2) Pendergrass, Alton 12          
     3) Blunt, Malik 9                  4) Alford, Laval 10               
  6 Hancock County                                      1:39.48   1   3   
     1) Baize, Casey 11                 2) Robbins, Tristan 10            
     3) Newton, Aj 12                   4) Early, Xander 8                
  7 John Hardin                                         1:41.37   2   2   
     1) Springs, Jaylin 12              2) Boone, Xavier 11               
     3) Springs, Jybari 10              4) Greer, Thomas 12               
     5) Nelsen, Trever 11               6) Hodges, Dominick 10            
     7) Harris, Isaiah 9                8) Moore, Ti'shawn 10             
  8 Elizabethtown                                       1:41.60   2   1   
     1) Griffin, Calvin 12              2) Aguirre, Tyrin 9               
     3) Vertrees, Justin 9              4) Smith, Ramon 11                
     5) Grimes, Love 11                 6)                                
  9 Grayson County                                      1:44.41   1 
     1) Gibson, Hunter 11               2) Harris, Cameron 12             
     3) Wells, Cameron 11               4) Ruth, Derrick 12               
 10 North Hardin  'B'                                   1:45.68   2 
     1) Parks, Kamari 11                2) Robinson, Troy 10              
     3) Jackson, Deshaud 11             4) Greatheart, Jamarion 10        
 11 John Hardin  'B'                                    1:46.17   2 
     1) Nelsen, Trever 11               2) Hodges, Dominick 10            
     3) Harris, Isaiah 9                4) Moore, Ti'shawn 10             
 12 Grayson County  'B'                                 1:46.37   1 
     1) Beasley, Joseph 10              2) Hayse, Evan 10                 
     3) Milliner, Isaac 11              4) Majors, Logan 12               
 13 Nelson County                                       1:52.40   1 
     1)                                 2) Hicks, Evan 8                  
     3) Hamilton, Latavian 9            4) Vidt, Bradley 10               
     5) Curtsinger, Avery 11            6)                                
 
Boys 4x400 Meter Relay High School
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Elizabethtown                                       3:40.70   2  10   
     1) Hawkins, Ryan 12                2) Vea, Jeremiah 12               
     3) Curto, Jackson 11               4) Peeler, Noah 12                
  2 Meade County                                        3:42.18   2   8   
     1) Clarkson, Nate 10               2) Wilson, Cole 12                
     3) Mangay-Ayam, Phryxus 9          4) Millay, Jake 11                
  3 North Hardin                                        3:47.12   2   6   
     1) Williams, Xavier 10             2) Morales, Max 11                
     3) Council, Airese 12              4) Morrison, Amarion 10           
     5) Moore, Josh 11                  6)                                
  4 Central Hardin                                      3:48.02   1   5   
     1) Brooks, Terry 8                 2) Costello, Will 12              
     3) Frederick, Jason 9              4) Smith, Tyler 12                
  5 Taylor County                                       3:51.08   2   4   
     1) Wasson, Devan 12                2) Nunn, Dalton 10                
     3) Phillips, Davin 11              4) Rogers, Noah 12                
  6 Hancock County                                      3:57.21   1   3   
     1) Early, Xander 8                 2) Walz, Tyler 12                 
     3) Dewitt, Tanner 12               4) Newton, Aj 12                  
     5) Flake, Brennan 12               6) Woodward, Christopher 11       
  7 North Hardin  'B'                                   3:57.40   2   2   
     1) King, Ta'rek 11                 2) Mcintyre, Michael 12           
     3) Boyd, Marcus 11                 4) Jackson, Deshaud 11            
  8 Grayson County                                      4:02.49   2   1   
     1) Gallagher, Luke 10              2) Majors, Logan 12               
     3) Hayse, Evan 10                  4) Harris, Cameron 12             
     5) Ruth, Derrick 12                6)                                
  9 Central Hardin  'B'                                 4:19.16   1 
     1) Adkins, Javen 10                2) Andrews, Tyrell 10             
     3) Brelig, Arie 10                 4) Goins, Kenneth 10              
 10 Grayson County  'B'                                 4:19.18   2 
     1) Nash, Peyton 8                  2) Vanmeter, Taylor 12            
     3) Vanmeter, Jagger 10             4) Milliner, Isaac 11             
     5) Legawiec, John 10               6)                                
 
Boys 4x800 Meter Relay High School
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Meade County                                        8:40.84   10   
     1) Butler, Ryan 11                 2) Millay, Jake 11                
     3) Franco, John 12                 4) Clarkson, Nate 10              
  2 Bowling Green                                       8:50.64    8   
     1) Tinius, Thomas 10               2) Wiles, Gabe 11                 
     3) Dent, Ryan 12                   4) Crowe, Deshawn 12              
  3 Taylor County                                       9:11.13    6   
     1) Tungate, Austin 10              2) Silva, David 12                
     3) Rogers, Noah 12                 4) Nunn, Dalton 10                
     5) Blair, Will 12                  6)                                
  4 Elizabethtown                                       9:27.34    5   
     1) Herringshaw, Bryan 11           2) Grzelewski, Landin 9           
     3) Helton, Logan 9                 4) Leon, Sam 9                    
  5 Central Hardin  'B'                                 9:32.98    4   
     1) Hamlin, Jaece 11                2) Hobbs, Benji 9                 
     3) Abel, Jackson 9                 4) Larkin, Hank 9                 
  6 Hancock County                                      9:33.85    3   
     1) Dewitt, Tanner 12               2) Walz, Tyler 12                 
     3) Wheatley, Wes 12                4) Woodward, Christopher 11       
     5) Flake, Brennan 12               6)                                
  7 Grayson County                                      9:35.58    2   
     1) Helm, Eli 10                    2) Vanmeter, Jagger 10            
     3) Milliner, Isaac 11              4) Crume, Jack 8                  
  8 Thomas Nelson                                       9:38.29    1   
     1) Hoyes, Lane 9                   2) Mattingly, Cameron 10          
     3) Shimamura, Ryota 10             4) Vance, Ethan 10                
  9 Bowling Green  'B'                                  9:41.84  
     1) Jasper, Luke 10                 2) Renfrow, Cole 10               
     3) Rutter, Ethan 11                4) Wallace, Clay 9                
 10 Grayson County  'B'                                10:02.45  
     1) Cadena, Tanner 10               2) DePoyster, Isaac 11            
     3) Stewart, Draven 11              4) Nash, Peyton 8                 
 11 Fort Knox                                          10:21.23  
     1) Arnold, Stuart 11               2) Daniel, Joshua 10              
     3) Mitchell, Brandon 11            4) Battle, Jatarrius 11           
     5) Pendergrass, Alton 12           6)                                
 -- North Hardin                                             DQ  
     1) Blue, Tre 10                    2) Ames, Andrew 9                 
     3) Grizzell, Cory 11               4) Gross, Zach 12                 
 -- Nelson County                                            DQ  
     1) Brady, Dakota 10                2)                                
     3) O'Neill, Finn 10                4) Hamilton, Latavian 9           
     5) Dossett, Alex 9                 6)                                
 
Boys High Jump High School
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Ellery, Keith             12 Nelson Count           5-06.00      1.67m  10   
  2 Withrow, King             12 Bowling Gree          J5-06.00      1.67m   8   
  3 Holloway, Joey             9 Taylor Count           5-04.00      1.62m   5.50
  3 Boone, Stone              10 Thomas Nelso           5-04.00      1.62m   5.50
  5 Burba, Austin              9 Thomas Nelso          J5-04.00      1.62m   4   
  6 Pierce, Ethan             11 Grayson Coun          J5-04.00      1.62m   2.50
  6 Searcy, Austin            12 Central Hard          J5-04.00      1.62m   2.50
  8 Copeland, Egan            11 Bowling Gree           5-00.00      1.52m   0.33
  8 Alford, Laval             10 Fort Knox              5-00.00      1.52m   0.33
  8 Hayse, Evan               10 Grayson Coun           5-00.00      1.52m   0.33
 11 Mullen, Dominic           12 Central Hard           4-10.00      1.47m 
 11 Hite, Braxton              8 Nelson Count           4-10.00      1.47m 
 11 Majors, Logan             12 Grayson Coun           4-10.00      1.47m 
 11 Fendell, Sebastian        10 Hancock Coun           4-10.00      1.47m 
 15 Riley, William            10 North Hardin           4-06.00      1.37m 
 15 Smith, Ramon              11 Elizabethtow           4-06.00      1.37m 
 -- Moore, Josh               11 North Hardin                NH            
 
Boys Long Jump High School
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 FoFanah, Elvin            11 Bowling Gree          19-08.00      5.99m  10   
  2 Moton, Dorian             12 North Hardin          18-09.75      5.73m   8   
  3 Moore, Josh               11 North Hardin          18-03.50      5.57m   5   
  3 Withrow, King             12 Bowling Gree          18-03.50      5.57m   5   
  3 Vea, Jeremiah             12 Elizabethtow          18-03.50      5.57m   5   
  6 Pittman, T.J.             12 Fort Knox             18-00.75      5.50m   3   
  7 Gradney, Sidney           11 Fort Knox             17-07.75      5.37m   2   
  8 Pate, Caleb               11 Hancock Coun          17-05.00      5.30m   1   
  9 Cothern, Isaac            11 Thomas Nelso          17-02.75      5.25m 
 10 Holloway, Joey             9 Taylor Count          16-08.75      5.09m 
 11 Wells, Cameron            11 Grayson Coun          16-08.25      5.08m 
 12 Pierce, Ethan             11 Grayson Coun          16-02.75      4.94m 
 13 Brown, Josh               10 Central Hard          16-01.75      4.92m 
 14 Bah, Ibrahim              12 Bowling Gree          15-09.75      4.81m 
 15 McDonnaugh, Jayden        10 North Hardin          15-09.00      4.80m 
 16 Walters, Andrew           11 Fort Knox             15-05.25      4.70m 
 17 Strand, Keyandre           9 John Hardin           15-05.00      4.69m 
 18 Springs, Jybari           10 John Hardin           15-04.75      4.69m 
 19 Copeland, Egan            11 Bowling Gree          15-04.50      4.68m 
 20 Frederick, Jason           9 Central Hard          15-02.00      4.62m 
 21 Crume, Jack                8 Grayson Coun          15-01.25      4.60m 
 22 Ellery, Keith             12 Nelson Count          15-00.75      4.59m 
 23 Vaughn, Ben                9 Taylor Count          15-00.00      4.57m 
 24 Burba, Austin              9 Thomas Nelso          14-11.25      4.55m 
 25 Stewart, Draven           11 Grayson Coun          14-07.75      4.46m 
 26 Smith, Ramon              11 Elizabethtow          14-07.25      4.45m 
 27 Boone, Stone              10 Thomas Nelso          14-05.50      4.40m 
 28 Mullen, Dominic           12 Central Hard          13-08.50      4.17m 
 29 Vidt, Bradley             10 Nelson Count          12-11.50      3.94m 
 30 Fendell, Sebastian        10 Hancock Coun          12-07.75      3.85m 
 31 Breunig, Colton           10 Elizabethtow          12-06.75      3.82m 
 -- Walters, Maurice          12 North Hardin              FOUL            
 
Boys Triple Jump High School
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Withrow, King             12 Bowling Gree          41-09.50     12.73m  10   
  2 Moton, Dorian             12 North Hardin          40-05.50     12.33m   8   
  3 Jones, Jerome             12 Fort Knox             39-09.00     12.11m   6   
  4 Gradney, Sidney           11 Fort Knox             39-05.00     12.01m   5   
  5 Curto, Jackson            11 Elizabethtow          37-05.25     11.41m   4   
  6 Pate, Caleb               11 Hancock Coun          34-07.50     10.55m   3   
  7 Holloway, Joey             9 Taylor Count          33-09.75     10.30m   2   
  8 Crume, Jack                8 Grayson Coun          33-09.25     10.29m   1   
  9 Baize, Casey              11 Hancock Coun          33-06.25     10.21m 
 10 Boone, Stone              10 Thomas Nelso          33-06.00     10.21m 
 11 Copeland, Egan            11 Bowling Gree          32-11.25     10.03m 
 12 McDonnaugh, Jayden        10 North Hardin          32-10.25     10.01m 
 13 Burba, Austin              9 Thomas Nelso          32-06.75      9.92m 
 14 Terry, Cooper             11 Grayson Coun          31-11.75      9.74m 
 15 Hite, Braxton              8 Nelson Count          29-04.50      8.95m 
 
Boys Shot Put High School
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Locke, Nick               12 Hancock Coun          43-07.00     13.28m  10   
  2 Cothern, Isaac            11 Thomas Nelso          41-00.50     12.50m   8   
  3 Donahue, Hunter           12 Thomas Nelso          37-10.00     11.53m   6   
  4 Ayeni, Ja'Marquise        11 Central Hard          37-07.50     11.46m   5   
  5 Blanton, Brad             12 Grayson Coun          37-00.50     11.29m   4   
  6 Crow, Elijah              10 North Hardin          36-10.25     11.23m   3   
  7 Day'carter, Zachary       20 North Hardin          35-10.00     10.92m   2   
  8 Oliver, Matthew           11 Taylor Count          35-08.50     10.88m   1   
  9 Garrison, Warren          12 Hancock Coun          35-07.00     10.84m 
 10 Thompson, Terrion         11 Bowling Gree          35-06.50     10.83m 
 11 Bell, Marvin              12 Bowling Gree          35-06.00     10.82m 
 12 Terry, Cooper             11 Grayson Coun          34-03.00     10.43m 
 13 Ridgway, Eli              11 Meade County          33-03.00     10.13m 
 14 Poff, Cameron             12 Meade County          32-00.50      9.76m 
 15 Gregory, Adam             10 Hancock Coun          30-10.00      9.39m 
 16 Muntuneau, Michael        11 Thomas Nelso          30-09.00      9.37m 
 17 Hampton, TyTavus           9 Bowling Gree          30-07.25      9.32m 
 18 Neal, Aidan               10 Meade County          30-02.50      9.20m 
 19 Bohn, Austin              10 Grayson Coun          29-09.75      9.08m 
 20 Ayeni, Johnson             9 Central Hard          29-07.00      9.01m 
 21 Burnison, Ben             11 Nelson Count          29-06.00      8.99m 
 22 Patton, Zack              11 Taylor Count          29-01.00      8.86m 
 23 Carter, Michael           12 Bowling Gree          28-10.50      8.80m 
 24 Lynn, Jacob               11 North Hardin          28-04.25      8.64m 
 25 Jennings, Caden           10 Grayson Coun          28-04.00      8.63m 
 26 Gossom, Aiden              9 Thomas Nelso          28-01.50      8.57m 
 27 Graham, Kiante            12 Meade County          28-00.00      8.53m 
 28 King, Wilson               9 Central Hard          27-05.50      8.36m 
 29 Turner, Cameron            8 Nelson Count          27-04.00      8.33m 
 30 Wooten, C.J.              11 Fort Knox             24-06.25      7.47m 
 31 Haycraft, Ryan            10 Central Hard          24-03.50      7.40m 
 32 Davis, Isiah              11 Central Hard          24-01.50      7.35m 
 33 Hildabrand, Denante       11 Central Hard          23-05.00      7.13m 
 34 Gray, Max                  8 Hancock Coun          22-10.00      6.95m 
 35 Daniel, Joshua            10 Fort Knox             22-05.50      6.84m 
 36 Carter, Lee                9 Central Hard          21-06.50      6.56m 
 37 Hatchett, Thomas           9 Fort Knox             20-02.50      6.15m 
 38 Daniel, Jacob              8 Fort Knox             19-10.00      6.04m 
 
Boys Discus Throw High School
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Oliver, Matthew           11 Taylor Count            123-01     37.51m  10   
  2 Ayeni, Ja'Marquise        11 Central Hard            111-08     34.03m   8   
  3 Locke, Nick               12 Hancock Coun            111-03     33.90m   6   
  4 Donahue, Hunter           12 Thomas Nelso            109-03     33.29m   5   
  5 Holloway, Joey             9 Taylor Count            105-07     32.18m   4   
  6 Bohn, Austin              10 Grayson Coun             99-03     30.25m   3   
  7 Lunz, Michael              9 North Hardin             93-07     28.52m   2   
  8 Neal, Aidan               10 Meade County             90-09     27.66m   1   
  9 Sansom, David             12 Bowling Gree             86-06     26.36m 
 10 Patton, Zack              11 Taylor Count          85-01.50     25.94m 
 11 Blanton, Brad             12 Grayson Coun          84-09.50     25.84m 
 12 Ridgway, Eli              11 Meade County          82-06.50     25.15m 
 13 Gregory, Adam             10 Hancock Coun             74-03     22.63m 
 14 Muntuneau, Michael        11 Thomas Nelso             73-10     22.50m 
 15 Burnison, Ben             11 Nelson Count             73-09     22.47m 
 16 Wooten, C.J.              11 Fort Knox                71-09     21.86m 
 17 Jennings, Caden           10 Grayson Coun             71-04     21.74m 
 18 Turner, Cameron            8 Nelson Count          68-03.50     20.81m 
 19 Gossom, Aiden              9 Thomas Nelso             68-00     20.72m 
 20 Ayeni, Johnson             9 Central Hard          65-01.50     19.85m 
 21 Garrison, Warren          12 Hancock Coun          64-10.50     19.77m 
 22 Hildabrand, Denante       11 Central Hard             64-01     19.53m 
 23 King, Wilson               9 Central Hard          58-07.50     17.86m 
 24 Fulkerson, Sebastian       9 Grayson Coun          54-04.50     16.57m 
 25 Hatchett, Thomas           9 Fort Knox                51-09     15.77m 
 26 Haycraft, Ryan            10 Central Hard             51-00     15.54m 
 27 Davis, Isiah              11 Central Hard             44-00     13.41m 
 28 Daniel, Jacob              8 Fort Knox                40-02     12.24m 
 29 Giles, Brantson           10 Meade County             38-05     11.70m 
 30 Carter, Lee                9 Central Hard          37-03.50     11.36m 
 31 Gray, Max                  8 Hancock Coun             37-03     11.35m 
 -- Bell, Marvin              12 Bowling Gree              FOUL            
 -- Poff, Cameron             12 Meade County              FOUL            
 -- Lynn, Jacob               11 North Hardin              FOUL            
 
Boys Javelin Throw High School
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Lunz, Michael              9 North Hardin             97-03     29.64m  10   
  2 Vaughn, Ben                9 Taylor Count             95-10     29.21m   8   
  3 Oliver, Matthew           11 Taylor Count             90-00     27.43m   6   
  4 Graham, Kiante            12 Meade County             86-08     26.41m   5   
  5 Terry, Cooper             11 Grayson Coun          85-07.50     26.09m   4   
  6 Blanton, Brad             12 Grayson Coun             83-11     25.57m   3   
  7 Bohn, Austin              10 Grayson Coun          83-09.50     25.53m   2   
  8 Neal, Aidan               10 Meade County          80-08.50     24.59m   1   
  9 Wooten, C.J.              11 Fort Knox                76-10     23.41m 
 10 Hatchett, Thomas           9 Fort Knox                75-10     23.11m 
 11 Ayeni, Ja'Marquise        11 Central Hard             75-06     23.01m 
 12 Poff, Cameron             12 Meade County             70-11     21.61m 
 13 King, Wilson               9 Central Hard             66-05     20.24m 
 14 Turner, Cameron            8 Nelson Count             65-06     19.96m 
 15 Ridgway, Eli              11 Meade County             62-09     19.12m 
 16 Jennings, Caden           10 Grayson Coun             61-07     18.77m 
 17 Burnison, Ben             11 Nelson Count             60-03     18.36m 
 18 Jackson, Deshaud          11 North Hardin             57-06     17.52m 
 19 Davis, Isiah              11 Central Hard          55-10.50     17.03m 
 20 Gregory, Adam             10 Hancock Coun             54-00     16.45m 
 21 Carter, Lee                9 Central Hard             52-06     16.00m 
 22 Haycraft, Ryan            10 Central Hard             51-11     15.82m 
 23 Hildabrand, Denante       11 Central Hard             47-04     14.42m 
 24 Daniel, Jacob              8 Fort Knox                42-05     12.92m 
 
            Women - High School - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) North Hardin               153        2) Bowling Green              99.75
    3) John Hardin                 76        4) Grayson County             63.50
    5) Meade County                54.50     6) Central Hardin             53   
    6) Elizabethtown               53        8) Fort Knox                  49   
    9) Nelson County               30.75     9) Hancock County             30.75
   11) Taylor County               19.75    12) Thomas Nelson              15   
 
              Men - High School - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) North Hardin               138        2) Bowling Green              89.33
    3) Central Hardin              86.50     4) Taylor County              85.50
    5) Elizabethtown               78        6) Meade County               46   
    7) Thomas Nelson               40.50     8) Fort Knox                  38.33
    9) Hancock County              32       10) Grayson County             29.83
   11) Nelson County               26       12) LaRue Co                    6   
   12) John Hardin                  6                                           
*******************

If you want to subscribe to KYTF, the LISTSERV for the Kentucky Track and Field Coaches, go to http://www.coe.uky.edu/lists/khsaalists.php

An excellent source for high school sport information is the Kentucky School Athletic Association site at http://khsaa.org/

If you want to unsubscribe from the LISTSERV, go to http://www.coe.uky.edu/lists/khsaalists2.php and follow the directions.

********************