Leslie Smith Timing - Contractor License                   HY-TEK's Meet Manager
                  Ryan Snellen Bruin Campus Rumble - 10/19/2019                  
                           Central Hardin High School                            
                              Last Completed Event                               
 
Event 1  Girls 5k Run CC Varsity
=======================================================================          
    Name                    Year School                  Finals  Points          
=======================================================================          
  1 #587 Tennant, Yomi        07 Central Hardin        23:12.59    1             
  2 #325 Ocegueda, Isabel     10 Fort Knox             23:46.04                  
  3 #365 Pettaway, Alaysia    07 John Hardin           23:54.06                  
  4 #235 Denson, Tracey       09 Breckinridge County   23:58.45    2             
  5 #266 Marshall, Sarah      11 Carroll County        24:03.51                  
  6 #274 Hamblen, Avory       07 Central Hardin        25:03.67    3             
  7 #236 Howell, Jillian      11 Breckinridge County   25:22.10    4             
  8 #237 Walden, Mia          09 Breckinridge County   25:22.41    5             
  9 #271 Cecil, Amber         08 Central Hardin        26:06.12    6             
 10 #272 Darst, Claire        07 Central Hardin        26:10.95    7             
 11 #364 Culber, Emily        10 John Hardin           30:59.13                  
                                                                                 
                                   Team Scores                                   
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3   *4   *5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Central Hardin               10    1    3    6    7                         
      Total Time:  1:14:22.38                                                    
         Average:    24:47.46                                                    
   2 Breckinridge County          11    2    4    5                              
      Total Time:  1:14:42.96                                                    
         Average:    24:54.32                                                    

 Leslie Smith Timing - Contractor License                   HY-TEK's Meet Manager
                  Ryan Snellen Bruin Campus Rumble - 10/19/2019                  
                           Central Hardin High School                            
                              Last Completed Event                               
 
Event 2  Boys 5k Run CC Varsity
=======================================================================          
    Name                    Year School                  Finals  Points          
=======================================================================          
  1 #335 Townsend, Grayson    11 Frederick Fraize      18:09.96                  
  2 #589 Kaune, Liam          12 Fort Knox             19:12.87                  
  3 #507 Mack, Zander         09 North Hardin          19:28.18                  
  4 #586 Kraan, Elijah        11 Central Hardin        19:33.31    1             
  5 #329 Mitchell, Brandon    12 Fort Knox             19:35.84                  
  6 #503 Cusimano, Aiden      09 North Hardin          19:41.27                  
  7 #277 Beltran, Maximus     11 Central Hardin        19:43.83    2             
  8 #248 Wheatley, Christian  10 Breckinridge County   19:44.18    3             
  9 #327 Allen, Trevor        11 Fort Knox             19:52.37                  
 10 #296 Schrock, Logan       11 Central Hardin        20:04.11    4             
 11 #501 Blue, Tre            11 North Hardin          20:14.47                  
 12 #450 O'Neill, Finn        11 Nelson County         20:29.44                  
 13 #286 Hewitt, Graham       11 Central Hardin        20:34.77    5             
 14 #278 Brown, Connor        10 Central Hardin        20:45.47    6             
 15 #249 Wilson, Spencer      09 Breckinridge County   21:02.92    7             
 16 #279 Brown, Josh          11 Central Hardin        21:03.64    8             
 17 #243 O'Donoghue, Eamon    09 Breckinridge County   21:10.12    9             
 18 #247 Tabor, Matthew       10 Breckinridge County   21:11.47   10             
 19 #585 Stivers, Zakk        11 Breckinridge County   21:18.10   11             
 20 #239 Clifford, CJ         08 Breckinridge County   21:30.56   12             
 21 #509 Wallingford, Thomas  12 North Hardin          22:06.47                  
 22 #240 Henning, Jacob       09 Breckinridge County   22:35.66   13             
 23 #245 Sanchez, Rio         11 Breckinridge County   22:37.89                  
 24 #238 Brown, Justin        10 Breckinridge County   22:38.18                  
 25 #293 Paul, Brady          09 Central Hardin        23:12.00   14             
 26 #292 Painter, John        09 Central Hardin        23:28.98                  
 27 #333 Lagadinos, Conner    09 Frederick Fraize      23:44.61                  
 28 #334 LaMar, Zack          10 Frederick Fraize      23:48.77                  
 29 #282 Demuth, Nathan       09 Central Hardin        24:24.34                  
 30 #295 Schrock, Eli         08 Central Hardin        24:56.60                  
 31 #241 Knochel, Colby       10 Breckinridge County   29:30.52                  
 32 #588 Carter, Lee          10 Central Hardin        33:18.81                  
                                                                                 
                                   Team Scores                                   
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Central Hardin               18    1    2    4    5    6    8   14          
      Total Time:  1:40:41.49                                                    
         Average:    20:08.30                                                    
   2 Breckinridge County          40    3    7    9   10   11   12   13          
      Total Time:  1:44:26.80                                                    
         Average:    20:53.36                                                    

 Leslie Smith Timing - Contractor License                   HY-TEK's Meet Manager
                  Ryan Snellen Bruin Campus Rumble - 10/19/2019                  
                           Central Hardin High School                            
                              Last Completed Event                               
 
Event 3  Girls 3200 Meter Run CC Middle School
=======================================================================          
    Name                    Year School                  Finals  Points          
=======================================================================          
  1 #529 Whitworth, Mattie    08 Southern Indiana      13:43.89    1             
  2 #525 Pearce, Claudia      08 Southern Indiana      14:01.98    2             
  3 #436 Turner, Susie        08 Meade County          14:40.28    3             
  4 #434 McCoy, Kendall       07 Meade County          14:45.98    4             
  5 #459 Hilton, Grace        08 North Cross Club      14:46.80    5             
  6 #524 Lenfert, Meagan      08 Southern Indiana      14:50.40    6             
  7 #471 McNeil, Mya          07 North Cross Club      14:53.29    7             
  8 #531 Wilcox, Rachel       08 Southern Indiana      15:00.16    8             
  9 #433 Johnson, Lindsey     08 Meade County          15:08.29    9             
 10 #435 Muncy, Bellamina     07 Meade County          15:16.67   10             
 11 #510 Hardesty, Kari       06 Payneville Ele        15:20.58                  
 12 #514 Applewhite, Elizabe  06 Southern Indiana      15:23.08   11             
 13 #516 Browning, Hailey     06 Southern Indiana      15:29.79   12             
 14 #456 Flores, Savanna      07 North Cross Club      15:46.29   13             
 15 #432 Garcia, Alyssa       07 Meade County          15:48.73   14             
 16 #526 Proctor, Avery       08 Southern Indiana      16:16.95   15             
 17 #518 Dykes, Amelia        06 Southern Indiana      16:27.14                  
 18 #339 Roach, Calleigh      07 Frederick Fraize      16:43.56                  
 19 #511 Helton, Lily         06 Payneville Ele        17:02.59                  
 20 #464 Keith, Payton        06 North Cross Club      17:06.04   16             
 21 #575 Bennett, Kaeley      07 St. James Middle      17:24.23                  
 22 #340 Roach, Peyton        06 Frederick Fraize      18:28.28                  
 23 #260 O'Reily, Bayleigh    06 Breckinridge Co       18:36.20                  
 24 #583 Edwards, Kadie       06 West Hardin           18:51.21   17             
 25 #576 Jurus, Mary          06 St. James Middle      18:51.53                  
 26 #408 Bandy, Morgan        08 Little Flock          18:56.32                  
 27 #453 Blout, Brianna       07 North Cross Club      18:59.59   18             
 28 #582 Cotton, Kimberly     06 West Hardin           19:17.73   19             
 29 #411 German, Samantha     06 Little Flock          19:40.85                  
 30 #481 Whitaker, Zoey       08 North Cross Club      19:54.38   20             
 31 #259 Mattingly, Adele     06 Breckinridge Co       19:57.46                  
 32 #452 Atkins, Eliza        08 North Cross Club      19:58.43   21             
 33 #581 Chambers, Julie      06 West Hardin           20:08.02   22             
 34 #410 Cannon, Nellie       07 Little Flock          20:15.98                  
 35 #234 Jones, Ally          07 Bluegrass Middle      20:43.74                  
 36 #580 Beltran, Sariah      06 West Hardin           20:49.15   23             
 37 #341 Rowland, Laynie      08 Frederick Fraize      23:38.42                  
 38 #318 Brown, Caylen        06 East Hardin           24:14.06                  
 39 #584 Smith, Preslei       06 West Hardin           24:24.15   24             
 40 #477 Roberson, Sharon     07 North Cross Club      25:31.73                  
 41 #468 Marshman, Sara       06 North Cross Club      26:05.19                  
 42 #218 Solberg, Ayrria      06 Anderson County       30:30.60                  
 43 #342 Taul, Jonnie         07 Frederick Fraize      31:38.43                  
                                                                                 
                                   Team Scores                                   
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Southern Indiana Catholic    28    1    2    6    8   11   12   15          
      Total Time:  1:12:59.51                                                    
         Average:    14:35.91                                                    
   2 Meade County                 40    3    4    9   10   14                    
      Total Time:  1:15:39.95                                                    
         Average:    15:07.99                                                    
   3 North Cross Club             59    5    7   13   16   18   20   21          
      Total Time:  1:21:32.01                                                    
         Average:    16:18.41                                                    
   4 West Hardin Middle School   105   17   19   22   23   24                    
      Total Time:  1:43:30.26                                                    
         Average:    20:42.06                                                    

 Leslie Smith Timing - Contractor License                   HY-TEK's Meet Manager
                  Ryan Snellen Bruin Campus Rumble - 10/19/2019                  
                           Central Hardin High School                            
                              Last Completed Event                               
 
Event 4  Boys 3200 Meter Run CC Middle School
=======================================================================          
    Name                    Year School                  Finals  Points          
=======================================================================          
  1 #448 Stull, Luke          08 Meade County          12:13.05    1             
  2 #546 Terkhorn, Brodie     08 Southern Indiana      12:18.99    2             
  3 #439 Carnell, Mikie       07 Meade County          12:30.83    3             
  4 #540 Kelly, Drew          07 Southern Indiana      12:59.48    4             
  5 #346 Emery, Dorsey        07 Frederick Fraize      13:06.13                  
  6 #294 Payne, Tyler         07 Central Hardin        13:16.15    5             
  7 #224 Jones, Gavin         07 Anderson County       13:18.69    6             
  8 #444 Muncy, Aiden         08 Meade County          13:19.46    7             
  9 #440 Durbin, Payton       08 Meade County          13:19.84    8             
 10 #537 Gray, Steven         07 Southern Indiana      13:20.14    9             
 11 #221 Gettelfinger, Kenan  08 Anderson County       13:22.19   10             
 12 #443 Miller, Luke         08 Meade County          13:33.75   11             
 13 #287 Jaggers, Kobe        08 Central Hardin        13:37.03   12             
 14 #491 Hilton, Nick         06 North Cross Club      13:40.55   13             
 15 #231 Tennill, Ben         08 Anderson County       13:54.86   14             
 16 #541 Lopez, Jeremy        08 Southern Indiana      13:56.32   15             
 17 #284 Fairbanks, Jared     07 Central Hardin        13:59.74   16             
 18 #321 Ellis, Zak Rigney    06 East Hardin           14:03.69   17             
 19 #228 Reed, Hudson         08 Anderson County       14:04.01   18             
 20 #445 Pate, Travis         07 Meade County          14:08.47   19             
 21 #544 Proctor, Leyton      07 Southern Indiana      14:10.08   20             
 22 #441 Garner, Lance        07 Meade County          14:15.59   21             
 23 #542 Mcguire, Braden      08 Southern Indiana      14:21.20   22             
 24 #447 Sipes, John          07 Meade County          14:25.30                  
 25 #490 Hayes, Cyril         07 North Cross Club      14:25.68   23             
 26 #534 Chisman, Wyatt       06 Southern Indiana      14:34.75   24             
 27 #281 Dale, Lief           07 Central Hardin        14:37.53   25             
 28 #262 Dowell, Dwight       07 Breckinridge Co       14:50.78   26             
 29 #222 Gettelfinger, Mica   07 Anderson County       14:52.48   27             
 30 #220 Connors, Brady       07 Anderson County       14:53.35   28             
 31 #512 Carlson, Linc        06 Payneville Ele        14:55.33                  
 32 #225 Jordan, Jeremy       08 Anderson County       14:55.76   29             
 33 #263 Howell, Adam         06 Breckinridge Co       15:06.89   30             
 34 #486 Dottin, Demetrius    08 North Cross Club      15:10.12   31             
 35 #426 Morris, Jaxon        06 Little Flock          15:12.01                  
 36 #484 Carwile, Preston     08 North Cross Club      15:14.63   32             
 37 #535 Ellorimo, Lincoln    06 Southern Indiana      15:22.20                  
 38 #288 Kohrs, Brodie        07 Central Hardin        15:25.23   33             
 39 #233 Watts, Landen        08 Anderson County       15:32.54                  
 40 #290 Martin, Max          07 Central Hardin        15:33.69   34             
 41 #513 Vessels, Timmy       06 Payneville Ele        15:34.47                  
 42 #320 Durham, Mason        06 East Hardin           15:37.84   35             
 43 #496 Powell, Lance        08 North Cross Club      15:44.40   36             
 44 #497 Robinson, Timothy    07 North Cross Club      15:48.75   37             
 45 #494 Mulligan, Kris       07 North Cross Club      15:53.44   38             
 46 #324 Robertson, Landon    06 East Hardin           15:53.90   39             
 47 #289 Magness, Zach        07 Central Hardin        15:59.00   40             
 48 #285 Hale, Noah           08 Central Hardin        16:04.89                  
 49 #280 Carter, Nathan       07 Central Hardin        16:18.50                  
 50 #533 Brown, Jake          08 Southern Indiana      16:21.94                  
 51 #489 Grose, Justus        07 North Cross Club      16:27.56                  
 52 #532 Basham, Adam         06 Southern Indiana      16:29.12                  
 53 #264 Martin, Gabe         06 Breckinridge Co       16:49.71   41             
 54 #330 Newell, Jayden       08 Fort Knox             16:54.69                  
 55 #232 Tomlinson, Craig     08 Anderson County       17:03.27                  
 56 #261 Coomes, Kaden        08 Breckinridge Co       17:07.67   42             
 57 #230 Stratton, Gabriel    06 Anderson County       17:09.51                  
 58 #483 Cameron, Hicks       06 North Cross Club      17:11.20                  
 59 #421 Esser, Lukas         06 Little Flock          17:15.85                  
 60 #265 Thornhill, William   06 Breckinridge Co       17:19.60   43             
 61 #219 Boggess, Kendall     07 Anderson County       17:23.25                  
 62 #437 Bonagofski, Nick     08 Meade County          17:28.85                  
 63 #442 Johnson, James       07 Meade County          17:30.52                  
 64 #482 Barber, Brayden      06 North Cross Club      17:38.75                  
 65 #438 Bova, Jacob          07 Meade County          17:40.40                  
 66 #322 Jones, Jacob         06 East Hardin           17:40.94   44             
 67 #578 Preen, Zachary       06 St. James Middle      17:43.87                  
 68 #328 Fergerson, Donald    08 Fort Knox             18:33.88                  
 69 #498 Roland, Carter       06 North Cross Club      18:48.87                  
 70 #319 Davenport, Tristen   06 East Hardin           18:52.43   45             
 71 #446 Sipes, Andrew        08 Meade County          18:54.41                  
 72 #427 Riedel, Ben          06 Little Flock          19:29.73                  
 73 #229 Smith, Camden        06 Anderson County       19:49.00                  
 74 #291 Mills, Bryson        08 Central Hardin        21:08.49                  
 75 #227 Ramirez, Jashawn     07 Anderson County       25:47.48                  
 76 #226 Kinkade, Bobby       08 Anderson County       25:49.77                  
                                                                                 
                                   Team Scores                                   
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Meade County                 30    1    3    7    8   11   19   21          
      Total Time:  1:04:56.93                                                    
         Average:    12:59.39                                                    
   2 Southern Indiana Catholic    50    2    4    9   15   20   22   24          
      Total Time:  1:06:45.01                                                    
         Average:    13:21.01                                                    
   3 Anderson County Middle Sc    75    6   10   14   18   27   28   29          
      Total Time:  1:09:32.23                                                    
         Average:    13:54.45                                                    
   4 Central Hardin               91    5   12   16   25   33   34   40          
      Total Time:  1:10:55.68                                                    
         Average:    14:11.14                                                    
   5 North Cross Club            135   13   23   31   32   36   37   38          
      Total Time:  1:14:15.38                                                    
         Average:    14:51.08                                                    
   6 East Hardin Middle School   180   17   35   39   44   45                    
      Total Time:  1:22:08.80                                                    
         Average:    16:25.76                                                    
   7 Breckinridge County Middl   182   26   30   41   42   43                    
      Total Time:  1:21:14.65                                                    
         Average:    16:14.93                                                    

 Leslie Smith Timing - Contractor License                   HY-TEK's Meet Manager
                  Ryan Snellen Bruin Campus Rumble - 10/19/2019                  
                           Central Hardin High School                            
                              Last Completed Event                               
 
Event 5  Girls 1600 Meter Run CC Elementary
=======================================================================          
    Name                    Year School                  Finals  Points          
=======================================================================          
  1 #374 Fortner, Chloe       05 LaRue County           6:44.71    1             
  2 #370 Blakey, Maxie        05 LaRue County           6:56.09    2             
  3 #555 Padgett, Iris        05 St. James (Eliz)       6:56.51    3             
  4 #515 Archer, Lilly        05 Southern Indiana       7:07.85    4             
  5 #414 Morris, Sienna       04 Little Flock           7:12.07    5             
  6 #556 Preen, Annabelle     04 St. James (Eliz)       7:12.94    6             
  7 #380 Skaggs, Brooklynn    05 LaRue County           7:13.88    7             
  8 #520 Graf, Abigayle       05 Southern Indiana       7:15.56    8             
  9 #252 Hoskins, Josie       04 Breckinridge Co        7:19.23                  
 10 #550 Hobbs, Evelyn        04 St. James (Eliz)       7:20.50    9             
 11 #478 Russell, Gracie      04 North Cross Club       7:21.23   10             
 12 #377 Rodgers, Abbygail    04 LaRue County           7:21.95   11             
 13 #552 McCoy, Mia           04 St. James (Eliz)       7:24.04   12             
 14 #457 Haentschke, Emalee   05 North Cross Club       7:26.10   13             
 15 #202 French, Tara         05 Anderson County        7:31.24   14             
 16 #519 Ellorimo, Madison    03 Southern Indiana       7:31.57   15             
 17 #554 Padgett, Hazel       02 St. James (Eliz)       7:33.65   16             
 18 #523 Johnson, Rebecca     03 Southern Indiana       7:36.46   17             
 19 #354 Conley, Rylie        05 G. C. Burkhead         7:39.03   18             
 20 #201 Bennett, Shaelyn     04 Anderson County        7:40.46   19             
 21 #337 Moore, Campbell      04 Frederick Fraize       7:43.61                  
 22 #416 Wooldridge, Allie    03 Little Flock           7:44.04   20             
 23 #461 Jones, Mattie        03 North Cross Club       7:51.95   21             
 24 #528 Upton, Molly         04 Southern Indiana       7:52.49   22             
 25 #522 Johnson, Cecilia     03 Southern Indiana       7:54.40   23             
 26 #401 Kramer, Halyn        04 Lincoln Trail          7:55.22   24             
 27 #317 Wilcox, Piper        03 Creekside Ele          7:56.36                  
 28 #375 McDowell, Kampbell   01 LaRue County           8:14.36   25             
 29 #449 Pochinski, Ashlynn   04 Morningside Ele        8:15.96                  
 30 #358 Smith, Arial         04 G. C. Burkhead         8:19.40   26             
 31 #378 Shelton, Ellie       03 LaRue County           8:27.89   27             
 32 #455 Carrier, Abigail     05 North Cross Club       8:28.25   28             
 33 #268 Payne, Isabella      01 Celilia Valley         8:28.57                  
 34 #371 Brown, Haven         02 LaRue County           8:29.07   29             
 35 #409 Cannon, Lydia        05 Little Flock           8:33.75   30             
 36 #204 McKinney, Ryleigh    05 Anderson County        8:36.51   31             
 37 #476 Rector, Adela        05 North Cross Club       8:37.36   32             
 38 #417 Wooldridge, Sydney   01 Little Flock           8:39.51   33             
 39 #352 Clements, Bailey Ra  01 G. C. Burkhead         8:41.09   34             
 40 #521 Hale, Alexis         03 Southern Indiana       8:41.86   35             
 41 #372 Chaudoin, Haley      05 LaRue County           8:46.55                  
 42 #558 Simmons, Jazmyn      02 St. James (Eliz)       8:48.96   36             
 43 #399 Cothern, Madison     05 Lincoln Trail          8:49.81   37             
 44 #527 Seelye, Madeline     03 Southern Indiana       8:50.17                  
 45 #355 Jaggers, Brealeigh   03 G. C. Burkhead         8:52.04   38             
 46 #381 Tucker, Emma         03 LaRue County           8:56.83                  
 47 #551 Jensen, Hannah       01 St. James (Eliz)       8:57.20   39             
 48 #463 Keith, Ella          02 North Cross Club       8:59.87   40             
 49 #363 Campbell, Ta'liyaha  02 Heartland Ele          9:00.96                  
 50 #557 Rowe, Isabella       02 St. James (Eliz)       9:04.20                  
 51 #203 Manning, Olivia      04 Anderson County        9:12.17   41             
 52 #479 Smith, Mackenzie     05 North Cross Club       9:24.41   42             
 53 #549 Denney, Mattie       02 St. James (Eliz)       9:29.69                  
 54 #517 Creagh, Natalie      04 Southern Indiana       9:30.71                  
 55 #267 Comer, Talya         03 Celilia Valley         9:38.05                  
 56 #402 Ruley, Aniston       05 Lincoln Trail          9:38.72   43             
 57 #336 Day, Jaydin          04 Frederick Fraize       9:39.21                  
 58 #359 Trupp, Lilith        03 G. C. Burkhead         9:44.82   44             
 59 #472 Myers, Zoey          05 North Cross Club       9:47.32                  
 60 #251 Ball, Reagan         02 Breckinridge Co        9:49.16                  
 61 #400 Gray, Kenzie         02 Lincoln Trail          9:49.48   45             
 62 #412 Goodwin, Avery       03 Little Flock           9:50.65   46             
 63 #415 Williams, Hannah     01 Little Flock           9:51.44   47             
 64 #460 Jarvis, Paxton        K North Cross Club       9:54.69                  
 65 #209 Wilcox, Jaycie       05 Anderson County        9:55.68   48             
 66 #356 Nusbaumer, Cait      04 G. C. Burkhead        10:07.19   49             
 67 #413 Grant, Hailey        02 Little Flock          10:09.09   50             
 68 #403 Stewart, Hailey      01 Lincoln Trail         10:13.09   51             
 69 #462 Keith, Caden         05 North Cross Club      10:25.27                  
 70 #207 Probst, Juliana      03 Anderson County       10:39.09   52             
 71 #407 Bandy, Hannah        04 Little Flock          10:42.60                  
 72 #205 Montgomery, Adriann  04 Anderson County       11:26.01   53             
 73 #208 Ramirez, Re'Annah    05 Anderson County       11:32.30                  
 74 #343 Woods, Braelyn       04 Frederick Fraize      12:04.72                  
 75 #366 Pickett, Isabella    04 Lakewood Elementary   12:45.06                  
 76 #398 Collins, Ella        03 Lincoln Trail         12:50.43   54             
                                                                                 
                                   Team Scores                                   
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 LaRue County Elementary      46    1    2    7   11   25   27   29          
      Total Time:    36:30.99                                                    
         Average:     7:18.20                                                    
   2 St. James (Elizabethtown)    46    3    6    9   12   16   36   39          
      Total Time:    36:27.64                                                    
         Average:     7:17.53                                                    
   3 Southern Indiana Catholic    66    4    8   15   17   22   23   35          
      Total Time:    37:23.93                                                    
         Average:     7:28.79                                                    
   4 North Cross Club            104   10   13   21   28   32   40   42          
      Total Time:    39:44.89                                                    
         Average:     7:56.98                                                    
   5 Little Flock Christian Ac   134    5   20   30   33   46   47   50          
      Total Time:    42:00.02                                                    
         Average:     8:24.01                                                    
   6 Anderson County Elementar   153   14   19   31   41   48   52   53          
      Total Time:    42:56.06                                                    
         Average:     8:35.22                                                    
   7 G. C. Burkhead Elementary   160   18   26   34   38   44   49               
      Total Time:    43:16.38                                                    
         Average:     8:39.28                                                    
   8 Lincoln Trail Elementary    200   24   37   43   45   51   54               
      Total Time:    46:26.32                                                    
         Average:     9:17.27                                                    

 Leslie Smith Timing - Contractor License                   HY-TEK's Meet Manager
                  Ryan Snellen Bruin Campus Rumble - 10/19/2019                  
                           Central Hardin High School                            
                              Last Completed Event                               
 
Event 6  Boys 1600 Meter Run CC Elementary
=======================================================================          
    Name                    Year School                  Finals  Points          
=======================================================================          
  1 #253 Grimes, Ben          03 Breckinridge Co        6:17.12    1             
  2 #572 Ovesen, Jake         05 St. James (Eliz)       6:22.67    2             
  3 #256 Hoskins, Eli         04 Breckinridge Co        6:32.78    3             
  4 #393 McDowell, Owen       04 LaRue County           6:36.09    4             
  5 #347 Greenwood, Caydin    05 Frederick Fraize       6:40.81    5             
  6 #388 Edwards, Ryan        05 LaRue County           6:42.42    6             
  7 #348 Hendrick, Trenton    05 Frederick Fraize       6:45.00    7             
  8 #387 Dennis, Tyson        05 LaRue County           6:48.69    8             
  9 #569 Luttrell, Jackson    04 St. James (Eliz)       6:49.01    9             
 10 #565 Gingerich, Will      03 St. James (Eliz)       6:49.27   10             
 11 #213 Gettelfinger, Oren   05 Anderson County        6:54.27   11             
 12 #254 Grimes, Bo           01 Breckinridge Co        6:54.52   12             
 13 #270 Propes, Davis        04 Celilia Valley         6:58.10                  
 14 #386 Cruse, Xavier        02 LaRue County           7:01.36   13             
 15 #404 Booth, Trenton       05 Lincoln Trail          7:04.59                  
 16 #564 Gingerich, Nicholas  04 St. James (Eliz)       7:08.19   14             
 17 #536 Ferree, Landon       04 Southern Indiana       7:09.57   15             
 18 #420 Esser, James         03 Little Flock           7:12.79   16             
 19 #571 Mudd, Jacob          03 St. James (Eliz)       7:13.19   17             
 20 #385 Akin, Timothy        05 LaRue County           7:19.37   18             
 21 #428 Riedel, Jonathan     03 Little Flock           7:23.07   19             
 22 #390 Fortier, Jude        02 LaRue County           7:24.00   20             
 23 #350 Snyder, Billy        04 Frederick Fraize       7:25.93   21             
 24 #212 Conway, Clayton      05 Anderson County        7:28.92   22             
 25 #344 Bradley, Hunter      04 Frederick Fraize       7:29.23   23             
 26 #485 Davis, Braxton       02 North Cross Club       7:31.04   24             
 27 #562 Fentress, Gavin      05 St. James (Eliz)       7:31.36   25             
 28 #493 Jarvis, Brady        05 North Cross Club       7:31.91   26             
 29 #367 Edwards, Will        04 Lakewood Elementary    7:33.06                  
 30 #538 Hamm, Lucas          04 Southern Indiana       7:35.51   27             
 31 #561 Collette, Thomas     02 St. James (Eliz)       7:41.09   28             
 32 #211 Brown, Ethan         05 Anderson County        7:48.70   29             
 33 #406 Stith, Jude          04 Lincoln Trail          7:49.48                  
 34 #419 Cannon, Elijah       03 Little Flock           7:53.26   30             
 35 #566 Hobbs, Andrew        01 St. James (Eliz)       7:54.07                  
 36 #257 Hoskins, Gabe        04 Breckinridge Co        7:55.13   31             
 37 #395 Seymour, Devin       02 LaRue County           7:57.53   32             
 38 #215 McNulty, Jimmy       05 Anderson County        8:12.56   33             
 39 #560 Abang, Bryce         04 St. James (Eliz)       8:15.61                  
 40 #397 Wood, Lee            03 LaRue County           8:15.87                  
 41 #405 Stewart, Benjamin    02 Lincoln Trail          8:22.43                  
 42 #543 McGuire, Liam        01 Southern Indiana       8:22.90   34             
 43 #255 Hinton, Owen         03 Breckinridge Co        8:24.83   35             
 44 #345 Burden, Kevin        04 Frederick Fraize       8:30.51   36             
 45 #210 Boggess, Dalton      04 Anderson County        8:32.23   37             
 46 #567 Jurus, Daniel        05 St. James (Eliz)       8:34.08                  
 47 #383 Akin, Elijah         02 LaRue County           8:35.18                  
 48 #487 Fisher, David        04 North Cross Club       8:37.20   38             
 49 #431 Wilson, Grant        03 Little Flock           8:37.49   39             
 50 #269 Payne, Jesse         05 Celilia Valley         8:43.05                  
 51 #389 Fortier, Ezra         K LaRue County           8:49.28                  
 52 #424 Foreman, Joseph      05 Little Flock           8:50.63   40             
 53 #539 Johnson, Ethan       05 Southern Indiana       9:03.72   41             
 54 #563 Fentress, Griffin    01 St. James (Eliz)       9:08.23                  
 55 #384 Akin, Mason          04 LaRue County           9:09.86                  
 56 #425 Miller-Richardson,   03 Little Flock           9:25.79   42             
 57 #216 Probst, James        05 Anderson County        9:44.40   43             
 58 #495 Nevin, James         02 North Cross Club       9:45.99   44             
 59 #430 Williams, Samuel     03 Little Flock           9:50.97   45             
 60 #362 Miller, Aiden        01 G. C. Burkhead        10:01.94                  
 61 #547 Terkhorn, Vincent     K Southern Indiana      10:02.55   46             
 62 #423 Floyd, Jake          05 Little Flock          10:16.76                  
 63 #351 Taul, Phillip        05 Frederick Fraize      10:22.30   47             
 64 #488 Fulkerson, Johnatho  05 North Cross Club      10:25.16   48             
                                                                                 
                                   Team Scores                                   
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 LaRue County Elementary      49    4    6    8   13   18   20   32          
      Total Time:    34:27.93                                                    
         Average:     6:53.59                                                    
   2 St. James (Elizabethtown)    52    2    9   10   14   17   25   28          
      Total Time:    34:22.33                                                    
         Average:     6:52.47                                                    
   3 Breckinridge County Eleme    82    1    3   12   31   35                    
      Total Time:    36:04.38                                                    
         Average:     7:12.88                                                    
   4 Frederick Fraize Middle      92    5    7   21   23   36   47               
      Total Time:    36:51.48                                                    
         Average:     7:22.30                                                    
   5 Anderson County Elementar   132   11   22   29   33   37   43               
      Total Time:    38:56.68                                                    
         Average:     7:47.34                                                    
   6 Little Flock Christian Ac   144   16   19   30   39   40   42   45          
      Total Time:    39:57.24                                                    
         Average:     7:59.45                                                    
   7 Southern Indiana Catholic   163   15   27   34   41   46                    
      Total Time:    42:14.25                                                    
         Average:     8:26.85                                                    
   8 North Cross Club            180   24   26   38   44   48                    
      Total Time:    43:51.30                                                    
         Average:     8:46.26                                                    
*******************

If you want to subscribe to KYTF, the LISTSERV for the Kentucky Track and Field Coaches, go to http://www.coe.uky.edu/lists/khsaalists.php

An excellent source for high school sport information is the Kentucky School Athletic Association site at http://khsaa.org/

If you want to unsubscribe from the LISTSERV, go to http://www.coe.uky.edu/lists/khsaalists2.php and follow the directions.

********************